Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oppo telefonokról mik a...

Oppo telefonokról mik a vélemyények ? Milyen minőség, érdemes megvenni ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
kinai szr
2023. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha már Android, akkor csak Samsung.
2023. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ma hallottam először erről a telefon márkáról, azért érdeklődtem :)

2023. jún. 30. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan az igaz rá mint a többi márkánál, nem szabad a legolcsóbbat megvenni. Sok jót hallok róluk egyébként.
2023. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Oppo telefonom van, igazából "csak" 2 problémám van vele:

1. Feloldás után néha nem érzékel semmit a képernyő, ilyenkor le kell zárni és ismét feloldani, akkor megjavul. Ez kb naponta-kétnaponta előfordul.

2. A ram kezelés borzasztó, folyamatosan kilődözi a háttérben futó appokat, emiatt a multitasking felejtős. Ez elvileg az üzemidő-javítás miatt van, de szvsz inkább maradjon a nap végére 60% helyett 30%, ha cserébe normálisan lehet használni a telefont. Olyan appoknál különösen bosszantó, ahol hosszú a betöltési idő (pl játékok).


Legközelebb valami stock androidos telót tervezek venni, ha ez beadja a kulcsot.

2023. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy brand (inkább cska Ázsiában), és a kezdetek óta jelen vannak a piacon. Már a Telekom is árul Oppon készülékeket, korábban nem igazán volt hivatalos forgalmazója itthon, és nem volt kapható szolgáltatónál, úgyhogy ez fontos előrelépés (ár, gari stb).


Kicsit fura brand, alapvetően magasabbra pozícionált termékei vannak, de vannak olcsóbb készülékeik is. A One Plus is azonos cégcsoport és a Realme is. One Plus a geek-vonal, Realme az olvsójános-vonal, Oppo a prémium-vonal, ha lebutítjuk a koncepciót.


Én sose mertem venni, az átszabott OS se tetszik, és szívni se volt kedvem esetleges problémák miatt. Régen ugye sokan kínai webshopokról rendelték vagy ott volt még a szürkeimport. Most, hogy bemész a szolgáltatohoz, leemeled a polcról, ez egy könnyebbség. Kisebb a kockázat.

2023. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket ! Végül nem mertem venni.
2023. júl. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!