Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem iphone, nem Samsung és...

Nem iphone, nem Samsung és nem Xiaomi és jó, az milyen telefon?

Figyelt kérdés

Igazából dilemmába vagyok hogy mi legyen majd a következő telefonom, most egy mi11Lite van ami egy hulladék, a kamerája xar (48mpx) alkonyatban már Xart se ér kb.


Iphone: elvből nem, meg én mindig is új telefont vettem, ha vettem, nem fogok 600 ezret kiadni 1 telefonért amihez a további kiegészítők még 300k


Samsung: igazából a család Samsungos, én meg okádok tőlük, logikátlan vakok amiben semmit se lehet megtalálni, kb tucattermék.


A Xiaomiban meg csak úgy szimplán csalódtam, volt előtte egy Huawei p30-am ami király volt, imádtam, csak hát ugye már nincs rá google támogatás.


A lényeg: Jó kamera, sok tárhely, jó proci, sok ram. Fényképezésre, videózásra, esetleg néha játékokra.



2023. júl. 13. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Asus Zenfone 10
2023. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Nokia 3310.
2023. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

A Samsung-os véleményeddel én is nagyon egyetértek, annyira nem tetszik az op.remdszerének az interface.

Illetve azzal is tudok azonosulni, hogy nem akarsz egy telefonért 600+ ezee forintot kiadni. Nekem anno iPhone-om volt amit elloptak, és akkor megfogadtam, hogy telefonért, amit össze-vissza hurcolászok a mindennapokban, leesik ecc. nem veszek drágán, főleg mert a legtöbb extra iPhone feature-t ki sem tudom használni.


Mivel én is készülékcsere előtt állok, ezért kicsit belevetettem magam a középkategóriás mobilok piacába (mint mondtam nem gondolkodon drága terméken) és nekem a legszimpatikusabbak a Nokia telefonok voltak. Mivel nwm tudom mi a budget-ed, ezért konkrét modellt nem tudok ajánlani, de javaslom, hogy néz körül a Nokia oldalán a különböző szériák között és ez alapján dönts.

2023. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Google Pixel 6-os vagy 7-es szériából ami belefér a keretbe. Kamerában elég jók még az olcsóbb modellek is.
2023. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
OnePlus.
2023. júl. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
#2+1
2023. júl. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Google pixel telefonja jók Stock Android futat . Motorola szintén jó telefonokat gyárt , illetve Nokia is jó. Most nekem Nokia X10 van de az előző telefonom egy Motorola one Vision volt csak sajnos tönkre ment az érintőkijelzője .
2023. júl. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a Google Pixelekkel az a probléma, hogy magyarországon nem forgalmazzák őket, így itthon a készülék nem képes 5G-re felcsatlakozni. Már 2023-ban ez is egy kritérium lehet, mert már elég sok helyen van a Yettelnek, és a Telekomnak is 5G-je.


Nézz szét a Honornál. OnePlus-nál. De a Huaweien is túl lehet élni google nélkül.

2023. júl. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
8) ezt a hülyeséget honnan szedted?a pixel 6-os,7-es szériák mindegyike tud n78,n28a,n1,n28b sávokat amelyek itthon kellenek.de ezek mellett egy csomó másikat is, tehát külföldön sincs vele gond.svájvban kéne n80 és b67, ezeket nem tudja,ami a sunrise hálózatra csatlakozva lenne gond bizonyos helyeken, viszont az itt használatos többi 9 sávot tudja.a másik 2 szolgáltatóval a salt mobile-al,swisscommal nincs gond.
2023. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

"további kiegészítők még 300k"

Veszel hozzá egy másik telefont is? Vagy miféle kiegészító az ami 300k? :D

2023. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!