Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem sikerül a Google...

Miert nem sikerül a Google tárhely vásárlás?

Figyelt kérdés

Már vásároltam itt, lejárt az 1 év. Igaz hogy csúsztam vele már kb 1 hónapot, mert amikor be akartam fizetni K&H bank oldalára terelt, nekem pedig otp bankos kártyám van.

Nem értem rá vele akkor foglalkozni.

Most megpróbáltam újra, azt írta hogy az előző kártyám lejárt oké, felvittem új kártyát.

Azzal megpróbáltam fizetni és írta hogy lépjek be a netbankba jóváhagyni.

2x megpróbáltam, elfogadtam.

Ki írta hogy sikeres. Ezt képernyő fotózni nem engedi,kiirta hogy nézzem meg az oldalon ahol vásároltam. De a tárhelynél az e-mailek között meg mindig ott a "piros!" hogy túlléptem, illetve a netbankba nem vonta le a pénzt.

Már újra indítottam a telefont, hátha csak lassú de semmi.

Nem merem már harmadjára is eljátszani. Mivan ha 3x leveszi a 6990 Ft-ot?

Hogy lehet velük felvenni a kapcsolatot?


2023. júl. 19. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van az Erste George appjával (más szolgáltatás vásárlásakor). Sikeres a jóváhagyás elvileg, de nem vonja le a pénzt a számláról és nem is történik meg a tranzakció.

Mostanában rájöttem, hogy ha többször egymás után teljesen végigviszem a folyamatot - vagyis a sikeres jóváhagyás után be is lépek az app felületére -, akkor második-harmadikra sikeres lesz a tranzakció. Csak egyszer vonja le a fizetni kívánt összeget.


Alternatív megoldásként nálam még működik, hogy a folyamatot számítógépről indítom és a telefonon hagyom jóvá. Úgy elsőre működik.


Telefon és app újratelepítését próbáltam, nem oldotta meg. Pedig szerintem valahol ott lehet a probléma.

2023. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbálom még1x én is gépről

Köszönöm a javaslatot.

2023. júl. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!