Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud így törli a képeimet?

ICloud így törli a képeimet?

Figyelt kérdés

A telefonom eredetileg 64 GB tárhellyel rendelkezik.


Vettem régebben 200 GB iCloud+ felhő tárhelyet.


Azt írja a telefonom, hogy teli van a tárhelyem, a fotók 70 GB-ot elvesznek. Nem értem, az összes fel van töltve iCloudba. Én azt hittem, ha veszek iCloudot akkor az a rendes telefonos tárhelyemet nem bántja, mert a felhőnek pont ez a lényege…

Szoftvert is frissítettem, hátha bug vagy ilyesmi, de ugyanúgy áll a levegőben az iCloud nem teszi a dolgát….


A számítógépre (letöltöttem az iCloud appot) szinkronizálom a képeimet iCloudról az mennyire jó megoldás? Elvileg ha pl. telón törlök egy képet, akkor gépen is fogja. Ezt ki lehet úgy küszöbölni, hogy csinálok egy másolat mappát az iCloudos gépes fotókról? Vagy onnan is törölni fogja? Vagy akkor már független, és “offline” nem?


Bocsi, hogy ilyen össze-visszán magyarázok, próbáltam minél pontosabban és érthetőbben leírni.


Köszönöm szépen előre is!!!



2023. aug. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, mert a a felhőbe feltölti, nem jelenti hogy az eszközről egyidőben kitörli. A mobilon, és a felhőben is ott lesznek a képek, mindaddig amíg a mobilról nem törlöd.
2023. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mobilről szeretném törölni, így akarom végleg a telefonomat megszabadítani a 70 GB-nyi képtől.

Ezért érdekel, hogy jó-e ez a másolatos dolog a gépre

2023. aug. 3. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát megvagy bizonyosodva arról, hogy a felnőbe nincsenek feltöltve a képek?

Mivel ahogy írtam fentebb, a mobilon lévő képeket tölti fel a felhőbe, DE nem törli a mobilról automatikusan, azt te törölheted manuálisan, ha nem érzed szükségletét a mobilon.

Próbáld ki, hogy van egy kép, ami fix a mobilon van, kitörlöd, majd csekkolod a felhőbe, hogy ott megmaradt-e.

2023. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!