Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Qualcomm Snapdragon...

Milyen Qualcomm Snapdragon processzorral rendelkező mobiltelefont vásároljak max 160-170000 forint között?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont vásárolni, Snapdragon procival. Fontos továbbá még a jó üzemidő, a sztereó hangzás, a viszonylag jó szoftveres támogatottság, legalább még 2-3 évig, és hogy Magyarországon hozzáférhető legyen, ne kínából, meg az anyám kínjából kelljen berendelni. Az tök jó lenne, ha a Galaxy A54-et kiadnák Snapdragonnal, ahogy azt tették tavalyelőtt a Galaxy A52S-el. Biztos vagyok abban, hogy vinnék, mint a cukrot, pont mint a tavalyelőtti telefont, csak azzal meg ugye az a gond, hogy már csak az Android 14-et fogja megkapni. Én meg várnék egy kicsit, míg az A54S-nek lentebb megy az ára, és lecsapnék rá.

A Realme az jó gyártó? Olyanom még soha nem volt.


2023. aug. 12. 16:35
 1/2 47. ***** válasza:
2023. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egy Exynos-os Galaxy is sokkal jobb mint egy Snapdragonos Realme. Egyébként az A54 egy nagyon jól sikerült telefon még az Exynos ellenére is. Nem nagyon melegszik, én bátran megvenném a helyedben. Az ára mondjuk borsos.
2023. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!