Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges ipod használata...

Lehetséges ipod használata kártya nálkül?

Figyelt kérdés

Van a baráti körben egy eladó ipod, aminek hang problémái vannak.

A szerviz szerint olyan mértékű a hiba, hogy nem éri meg a javítás.

Engem azért érdekelne, mert meseszép fotókat lehet vele csinálni, amit az én öreg nokiám már nem tud.

A barátom természetesen a kártyát nem adja a készülékkel, így akartam vásárolni egyet de a szerviz szerint a fotózáshoz nem szükséges.

Furcsának tartom....

Vagyis kérdésem a hozzáértőktől: szükséges-e kártya, ha csak fotózásra használnám?



2023. szept. 10. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10. Köszönöm szépen az infot.

Azért került szóba ez a kérdés, mert az én kártyám nem jó ebbe a készülékbe.

Nekem a hagyományos nyomógobos készülékem van, ami még a nagyméretű kártyával működik, azt pedig nem lehet beletenni a kicsi helyére.

2023. szept. 29. 14:08
 12/15 anonim ***** válasza:

Bemész a szolgáltatód bármelyik üzletébe, elmondod nekik a problémádat és kicserélik a hagyományos Normál vagy inkább MicroSIM kártyádat egy ma használatos NanoSIM kártyára, ami már jó az új készülékedbe is.

Lehet, hogy van valamennyi díja, de szerintem ha nem naponta fordulsz hozzájuk ilyesmivel, akkor valószínűbb, hogy ingyen is kicserélik.


Ma már minden telefon NanoSIM-et használ (kivéve, ami eSIM-es, vagyis kártya sem kell bele) és a kisebb kártyát be tudod tenni nagyobb kártyát használó telefonba is egy párszáz forintos adapterrel. Sokkal egyszerűbb, mint fordítva és csak egyszer kell vele foglalkozni, aztán többé nem lesz ilyen gondod.


Persze ha a nyomógombos telefonod is hurcolni akarod mindenhova az okostelefon mellé, akkor lelked rajta, de szerintem nem érdemes...

2023. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. szept. 29. 16:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt viszont kérdezd meg a barátodtól, hogy a telefon független, vagy szolgáltató függő, mert utóbbi esetben csak olyan kártyával fog működni, amivel ő megvette.

Ha ő első tulajdonosként vette meg a szolgáltatótól, akkor ő tudja függetleníttetni is. Sőt egy ideje úgy tudom, ingyen kötelesek függetleníteni, ha már teher mentes (vagyis minden törlesztő részletét kifizették és nem tartoznak érte).

2023. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

O.K. figyelek majd erre is.

Köszi.

2023. szept. 29. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!