Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone on meg tudom nézni...

Iphone on meg tudom nézni IMEI számmal a telefon adatjait a tárhelyet stb ha nincs rajta Icloud? tehát belépés nélkül

Figyelt kérdés
2023. okt. 4. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az imei szám szerepel a simkártyatartón!
2023. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*#06#


Más szóval: hópihe, rács, 06, rács.

2023. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ifosnál nincs névjegye a telónak?
2023. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
IMEI számmal meg lehet nézni a telfon adatjait vagy nem?? a tárhelyre voltam kiváncsi
2023. okt. 5. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:
iPhone: Be mész a Beállítások menübe! A beállítások menün belül pedig az általános azon belül pedig az Infó. "Beállítások - Általános - Infó" Menüben. És ott az adatok közt ki fogja írni az IMEI számokat! Jól értetted a többes számot! Mivel a mai iPhoneok már dual sim kártyások. Igy két IMEI számmal rendelkeznek! És az előbb le írtakban mind a két IMEI számot ki fogja írni! Csak keres rá az adott menüben!
2023. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem az imei szám érdekel azt tudom, azt akartam megnézni hogy mennyi tárhely van rajta

ugy hogy be irom az IMEI számot az apple oldalán vagy valahol, de ugy latszik nem lehet

2023. okt. 6. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt ugy nem lehet! Az iPhoneon beállítások - általános - infó és azon belül ott lesz hogy mennyi tárhelyed van!
2023. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a telefon beallitasa elott szerettem volna megnezni. tudjatok mikor nincs icloud fiok a telefonon es meg semmi.
2023. okt. 6. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as! Már írtam. Erre nincs lehetőség! Csak ha már be van állítva. Egyébként maga az iCloud fiók ingyenes.
2023. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

csak lattam h egy csomo kód van bele ertve az IMEI is, gondoltam meg lehet nézni vele az apple oldalán. de ezt megvalaszolhatta volna valaki hamarabb is hogy nem lehetseges. de koszi.

egyebkent ha ra keresek a neten vannak ilyen kamu oldalak hogy IMEI szammal meglehet nezni mindent, csak fizetni kell.

2023. okt. 6. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!