Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki esetleg tavaly vett...

Aki esetleg tavaly vett iPhone 14et és nem volt készleten mennyit kellett várnia?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni az új iphonet de nincs készleten és igy nem tudnak rendelni, ha valakinek van valamilyen tapasztala, hogy milyen körülbelül hosszú ez a várakozási idő azt megköszönném ha leírná

2023. okt. 12. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nehogy megnézd mennyi a szállítási idő a hivatalos oldalain, a f@sznak végülis
2023. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bementem megkérdeztem drága, de sajnos ők nem tudják mivel nincs készleten és ha nincs készleten akkor az oldalon sincs a gyengébbek kedvéért, ezért gondoltam megkérdezem hátha valaki járt ugyan így és vannak tapasztalatai
2023. okt. 12. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A 15 es 15 plusz a legtöbb színben polcon van mindenhol készleten, csak a pro es pro max modellekre kell kicsit várni, a natúr titán 4-5 hét rendeléstől, a többi szín 3-4 hét.
2023. okt. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly vagyis 2022-ben nem figyeltem. Mert én 2023 májusában vettem az iPhone 14 Pro max telefont. És akkor mindössze 2 munkanapot kelletett várnom és kézhez kaptam! Ellenben az iPhone 15 Pro Max-ra már 2023 szeptember 22.-én leadtam a megrendelést, és csak ma jelent meg a webshopban az elektronikus számla és az elektronikus jótállás. Épp ezért felhívtam a webshop-ot üzemeltető áruház telefonos ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták, hogy 2 - 3 munkanapon belül küldik GLS futárral. Szóval elégéé sokat kell várni az iPhone 15 Pro Max-ra.
2023. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!