Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 napja vásároltam az Euronics...

1 napja vásároltam az Euronics-ban egy új telefont, de túl nagy, nem tetszik. Van rá lehetőség hogy visszavigyem és visszaadják a pénzt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor, ha online rendelted.
2023. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Személyesen vásároltam, telefonon annyit mondtak hogy a készülék árát levásárolhatom.
2023. okt. 13. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor ha interneten online, vagy telefonon rendelted. Akkor viheted vissza. Illetve akkor állhatsz el a vásárlástól számított 14 napon belül, ha interneten online, vagy telefonon keresztül rendelted meg. Ha személyen be mentél az üzletbe, vagy személyesen mentél be az Euronics-ba, akkor nincs ez a 14 napos el állási jogod! Akkor igy jártál. Miért nem nézted meg az üzletben. Ugyanis ha személyesen be mész az adott üzletbe akkor van lehetőséged, megnézni / meg tekinteni az adott terméket. Sőt ki is próbálhatod. Legtöbb termék esetén, de főleg mobil telefonok esetén van ki állított darab is belőle, amit megfoghatsz és akár kis is próbálhatod. Ezért nincs lehetőséged a személyes vásárlás esetén az elálláshoz. Viszont Online rendelésnél vagy telefonos rendelés esetén nincs lehetőséged kézbe fogni az adott terméket és megnézni. Ezért az Online rendelés és a telefonos vásárlás esetén van csak 14 napos elállási jogod! A kérdés adott! Személyesen az üzletbe vetted, vagy online interneten, és / vagy telefonon keresztül rendelted?
2023. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szóval személyesen vetted! Akkor jogilag nincs elállási lehetőséged! Már az is szép, hogy az adott üzlet engedélyezte, hogy le vásárold az árát. Mert ugyanis erre sem kötelezhető az adott üzlet.
2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
5-ös! Én is ezt írtam a 3-as válaszomban! Akkor minek linkeled be?
2023. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"annyit mondtak hogy a készülék árát levásárolhatom."

Ennyi.

Így jártál. Legközelebb neted rendeld meg és akkor van két heted eldönteni hog kell-e.

2023. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy van egy csomó olyan funkció amit nem lehet a boltban lecsekkolni de a nagyság az szerintem nem ilyen.
2023. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd megszokod :D

Nekem is fura. Pár hónapja lett új telefonom, és nagyobb, mint a korábbi hasonló típus, árkategória. Szerettem volna kisebbet, de az plusz 100-150 ezer lett volna.

Nagyon hamar megszoktam, már észre sem veszem.

2023. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!