Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs meddig használható még?

Iphone xs meddig használható még?

Figyelt kérdés
Megkaptam az ios 17 et ( amin meglepődtem) és még mindig tökéletesen müködik, vszeg már az ios 18 at nem fogja megkapni. Kb meddig használható még a telefonom? (értem ezt úgy hogy a programok már nem lesznek támogatottak rajta?)
2023. nov. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem még 2 évig simán kap biztonsági frissítéseket, az appok meg nem hinném, hogy ne támogatnák hosszú ideig. Sztem még 5 iOS főverzió kijön, amire az appokat már az újabbakra fejlesztik.
2023. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még 3-4 évig biztosan. Amikor majd nem kapokd meg a legújabb iOS-t, akkor sem fog leállni minden app azonnal. Nyugi!!
2023. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nagyon szeretem már 5 éve tökéletesen megy és még mindig 87% os az akku (eredeti)
2023. nov. 2. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az XS és az XR telefonokra az IOS 18 lesz az utolsó fő verzió. IOS 19 már nem lesz rá. De amikor 2025-ben megjelenik majd az IOS 19 akkor még egy évig fog kapni bizonysági frissítéseket. Tehát 2026 szeptemberéig bizos hogy lesz frissítés. Utána pedig még legalább 1 évig szinte biztos hogy lesz APP frissítések is rá. Tehát körülbelül 3-4 évig szinte 99% hogy használható lesz. És miután már sem IOS, sem pedig app frissítés nem lesz rá. Akkor is még az alapra jó lesz. Tehát telefonálni, és SMS-t küldeni / fogadni tudsz még majd vele. Tehát akár 5 évig is használható lesz. Ha addig az aksija ki fogja bírni.
2023. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zseniális! Nagyon szépen köszönöm, ezen most nagyon meglepődtem hogy még a ios 18 is megjelenik rá hiszen a 12 vel jött ki.... :O
2023. nov. 3. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!