Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felújítottan szeretnék iphone...

Felújítottan szeretnék iphone 11 pro max-ot rendelni, 100%os az akksija most de az jelent valamit hogy ez már nem egy új telefon? tehát hamarabb tönkre fog menni az akksi?

Figyelt kérdés

nov. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kétséges telefon. Ha cseréték az akkut, akkor gyári vagy utángyártottat tettek bele, de az is lehet, hogy csak átverés, mert át tudják írni az akkukondíció százalékát. Erre itt egy videó, hogy hogyan

https://www.youtube.com/watch?v=8OBk3KOeSJc

Ha megakarod venni, akkor mindenképpen vállajon az eladó az akkura is garit.

nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban új aksi van benne és tételezzük fel, h gyárit tettek bele, akkor nem fog hamarabb tönkremenni azért, mert használt telefonban van.

Nyilván a garancia nem hátrány, ha van.

nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos szervizben kapott gyári akksit, akkor az a telefon olyan mintha új lenne. Persze ezt illene számlával igazolni. De gondolom ez nincs a cseréről, mert valamelyik nem hivatalosban csináltatták és ott meg 100% hogy nem gyárit tesznek bele, mivel az Apple csak a hivatalos szervizeknek szállít akkumulátort, oda is csak akkor ha leadják a régieket.

Vagyis ha az eladó nem tudja minden kétséget kizáróan igazolni hogy a 4 hivatalos szerviz közül valamelyikben cseréltette, úgy fogalmad sem lehet róla hogy milyen akku van benne és az meddig lesz jó.

nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

en nem tudom ezen az oldalon csalnak vagy nem esetleg aki szererne segíteni nézze meg belinkelem

[link]

nov. 19. 18:08
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Elfogyott.
nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem jo ,bar mashol vettem.
nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!