Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hordozható töltő lenne...

Milyen hordozható töltő lenne jó a a telefonom hoz?

Figyelt kérdés
Iphone 12 esem van . Nagyobb utakra ha megyek és nem tudom hol tölteni erre az esetre gondoltam veszek hozzá egy hordoható töltőt . Amire rácstlakoztatva fel tudnám tőlteni . Melyik éri meg ? Csak a gyári jó ?

dec. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kabelest keresel akkor kb mindegyik jo amelyikbe beletudod dugni a toltot . Vagy magsafes-t keresel?
dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A beseus pl tök jó márka: [link]

De a xieomu powerbankok is nagyon jók.

Az Asus Zenpower akkumulátorok is kiválóak (nekem ilyen van szintén iPhonehoz)

dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kapacitásra és a teljesítménnyre kellfigyelni.
dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

be mész müller drogeriába vagy media marktba és olyat keresel amire rå van írva hogy kompatibilis az iphonal .

nekem androidos telefonom van igy csak az volt fontos hogy usbc tåmogasa a power bank lidl power bankja kitünö ehez.

dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Usbc- jo az iphonehoz is :D
dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a gyári jó, vehetsz noname-et is, de figyelj, hogy ne legyen gagyi.

A gagyi két fő ismertetőjele, hogy nagyon könnyű, érzed, hogy nincs benne anyag a méretéhez képest, illetve, hogy irreálisan magas kapacitást (mAh) írnak rá - szintén a méretéhez képest, vagy kapásból valami ótvar nagy számot írnak, ami kb lehetetlen (50 000 mAh feletti már legyen gyanús, hacsak nem kólásüveg méretű a cucc).


Azt is érdemes megnézni, hogy mekkora a kimeneti áramerősség. 1A azért legalább legyen, 2.1A már egész jó sebességgel fogja tölteni a telefont, azzal már akár tabletet is, igaz, lassan. Ha ezek rá sincsenek írva, esélyes, hogy megint gagyi eszközről beszélünk.


Kiindulásként nézd meg ezt:

[link]

nekem ebből van a 20 000 mAh verzió, hibátlanul működik, borzasztó sokat bír, pedig ismeretlen márka. Nézd meg ennek a méretét, ez a 30 000 mAh, így saccra már tudod, hogy ha mondjuk ennél kisebb méretűt látsz, de mégis több mAh, akkor ott valami nem oké. De bátran ajánlom a konkrét linkelt terméket is, mert nekem nagyon bevált.

dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!