Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám összehasonlítani,...

Hol tudnám összehasonlítani, melyik oldalon a Samsung S23FE-t a sima S23-al, és S23+-al?

Figyelt kérdés
dec. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Árukeresőn is van "összehasonlítás" funkció.
dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
S23FE-t nem annyira ajánlom, mert az már nem Snapdragon 8 gen2 procival jött ki hanem Exynossal, ami eddig minden régebbi készülék esetén rosszabb volt mint a Snapdragonos verzió(amit nem európai piacra szántak). Én leginkább azért vettem meg az S23 ultrámat, mert Snapragonnal jött ki itthon is, amúgy is csereérett volt az előző telefonom 3,5 év után, és egyszerűen elfogott a must-have érzés. Nem is tévedtem nagyot, mert nagyon jó telefon, ellenben már most is azt lehet olvasni mindenhol, hogy az S24-széria már ismét Exynossal jön ki Európában :/. Szóval ha ezek közül válogatnál, akkor szerintem ne sajnáld azt a plusz felárat egy sima S23-ra vagy S23+-ra, nem fogod megbánni.
dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
dec. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!