Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A54 használat...

Samsung galaxy A54 használat nélkül 100%-ról 90%-ra esett 1 nap alatt ez normális?

Figyelt kérdés

energiatakarékos módban minden alkalmazás mély alvásban, Nem rég vettem még nincs 1 hónapja sem mi a fene lehet vele?

Köszi a választ és boldog karácsonyt!


dec. 25. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint be volt kapcsolva, és úgy nem volt használva? Akkor az egy király telefon...

Vagy feltöltötted, kikapcsoltad, másnap pedig be, és úgy esett 10%-ot? Az szerintem nem normális.

dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó.

Nyilván be van kapcsolva, energiát fogyaszt. Ha nem akarod, hogy merüljön, kapcsold ki.

dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 így van be volt kapcsolva de még egy hívást sem kaptam vagy indítottam plusz energiatakarékos üzemmódban van,minden alkalmazás mély alvás módban.



2 csak azt nem értem hogy pontosan mi fogyaszt ennyi energiát. A régi telefonom az egy elég alap teló volt de nem is merült ha nem használtam ez tökéletes gyors egy igazi modern telefon de ez bosszantó,vagy ilyenek a mai telefonok?

dec. 25. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"A régi telefonom az egy elég alap teló volt"


Ezzel meg is válaszoltad, miért merült lassabban.


"100%-ról 90%-ra esett 1 nap alatt"


A nullára merítve 10 nap készenlét, 240 óra (nyilván nyers számokban)


Mégis mit vársz el? Évente egyszer tölteni? Mi van?

dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dehogy is de úgy hogy nem használom tényleg semmire 1-2% vagy max 5 amire azt mondanám na jól van de így hogy energiatakarékos módban van minden alkalmazás mély alvásban elég durva. Ha használom pláne netezek oké merüljön de így. Viszont ha ez a normál akkor elfogadom és ennyi. Max veszek egy powerbankot ha 1-2 napos túrára megyek.
dec. 25. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fura 10%, pláne ha nem is használtad! Az enyém (galaxy A32 5g) Ha nem használom egész nap akkor ilyen 1-2%-ot merül ami ugye normális hiszen készenlétbe van! Soknak tartom a 10%-ot...
dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 akkor most már nem tudom mit is gondoljak, az 1-2 vagy akár az 5%-ra én is azt mondom hogy teljesen rendben van még ha az energiatakarékosságot bekapcsolom is. Egyébként már 78%-on van 0 használat mellett. Lehet beviszem egy szervizbe garancia úgy is van rá. Mondjuk lehet hülyének néznek de túl kíváncsi vagyok.
dec. 26. 09:07
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Szerintem valami gáz lehet az akksival, mondom nekem ha nem használom abszolút akkor max 1-2%-ot merül. Vagy alaposan nézd át nem e valami alkalmazás szórakozik, eseteleg csinálj egy gyári visszaállítást! Nem tudom hogy garanciálisan ezt javítják-e!
dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 köszi a választ,elég drágán vettem sajnos, ráadásul nem vagyok eleresztve az előző telefonom kb 8 éve volt meg, használtan vettem de még mindig jó az aksi igaz elég alap már netezni sem lehet vele max wi.fi

Hát ha nem garanciálisan de kellene bele új vagy legalább azt tudjam normális-e. Mondjuk ezt csak úgy tudják kideríteni ha tesztelik. Akkor nem lenne gondom a merüléssel ha használom de ha nem akkor a reális ahogy írtad 1-2-5% max. E-mag ról rendeltem van nálunk üzletük majd bemegyek és rá kérdek mit lehetne tenni.

dec. 26. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Irtam privárban!
dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!