Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik az USB...

7Alvo kérdése:

Miért nem csatlakozik az USB kábel a számitógéphez?

Figyelt kérdés

Vettem egy Yourz 3 in 1 töltő és Adatkábel kábelt

Micro usb egy USB C és iPhone csatlakozóval és,ha csatlakoztatom a géphez nem történik semmi csak tölt internet megosztás vagy fájlok átvitele semmit nem tudok csinálni elvileg adatkábel is.



dec. 27. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem eredeti apple kábel. Ráadásul 3 in 1 kábel, ami szintén nem Apple szabvány. Vegyél erdeti Apple kábelt! Egyébként az Apple telefonokon lévő IOS rendszer zárt rendszer! Értsd ez alatt gépről iPhonre, és fordítva iPhonról PC-re nem fogsz tudni simán fájlokat másolni. Még eredeti kábelal sem! Azért mert az IOS rendszer ami az iPhone-okon van az egy zárt rendszer.
dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

"...nem fogsz tudni simán fájlokat másolni...mert az IOS rendszer ami az iPhone-okon van az egy zárt rendszer."


Nem ettől lesz egy rendszer zárt, a kettőnek semmi köze egymáshoz, amellett, hogy nem igaz.

dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
iTunes
dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam,hogy Micro és C csatlakozóval próbáltam megosztani a fájlokat a pc-vel,de semmi más kábelel jó szóval a kábel szerintem csak töltőként funkciónál az,hogy adat kábel ként funkció által pedig csak parasztvakitás.
dec. 27. 18:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs az automatikus javításért.
dec. 27. 18:27
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Egy nyílt forráskódú rendszer fájljai a programozók számára teljesen átláthatók, nincs titkos funkció, működés. Ilyen pl. Linux és azon alapuló sokféle rendszer, Android stb.

Zárt rendszer a Windows vagy IOS, ami olyan szellemi termékeket tartalmaz, ami a gyártó tulajdona, nem is visszafejthető, de nem is lenne törvényes belepiszkálni.

Tehát ennek semmi köze a fenti témához.

dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Valóban nem? Mesélj még.:D Mi is az az operációs rendszer per definitionem? Zárt, persze...
dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak töltőkábel, adatkábelként nem tud funkcionálni.

Inkább vegyél egy értelmes adatkábelt. Drágább, de legalább mindenre jó.

Ezek a "multifunkcionális univerzális mindenre is jó" kábelek még bajt is okozhatnak.

dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
6. Életszerűbb lett volna, ha csak az egyik loginoddal minősítesz le. Ezt itt nem mindenki tudja, hogy minimum 10 éve gyűlölködsz ellenem (mert írtál valami butaságot és én joggal leugattalak), de azért tegyük hozzá ezt a kis információt is, hogy minden kóros jelenség pontosabban érthető legyen.
dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vagyis a 7. számú gyűlölködő értelemszerűen (ma 01:17).

Csak annyira nem fontos, nem figyeltem oda rendesen.

De érzékelhető a görcsös igyekezet, ahogy próbáltál belekötni a semmibe.

dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!