Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet ebookot olvasni...

Hogyan lehet ebookot olvasni nyomógombos telefonon? lent.

Figyelt kérdés

Tudom mazohista lehetek, de szeretnék ebookot olvasni a nyomógombos telefonomon.

Milyen formátumban kell letölteni az ebookot? Epub? Rtf? Pdf?

utána hogyan kell megnyitni?



#Ebook olvasás #Nyomógombos telón
jan. 3. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyomógombos telefon elég tág fogalom.

Olyan formátumban kell rátenni amit meg tud nyitni a készülék.

Emlékszem amikor gimis voltam volt egy Sony Ericsso K550-esem, arra volt egy java alkalmazás amivel meg tudtam nyitni ilyen jellegű fájlokat, de már nem rémlik, hogy milyen formátumokat támogatott, meg én milyen formátumban tettem fel rá könyvet.

jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"a nyomógombos telefonomon."

Annak gyártója, típusa?

Mert ahány gyártó/típus kb. annyiféle rendszer, szoftverválaszték.


Például a KaiOS-en:

[link]

[link]

jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már ott megbukik, hogy a nyomógombos telefonoknak nagyon kicsi a képernyője. Csak szavanként, tudnád olvasni. A másik buktató, hogy a nyomógombos telefonok, nagy valószínűséggel, nem támogatnak ilyesféle, fájlformátumokat.
jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg .txt-t megnyitnak.
jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy, a kérdésednek megfelelő nyomógombos telefon. Semmifél e-bookot nem képes megnyitni:

[link]


De ha ennél mélyebbre akarsz túrni, akkor leolvasod a készülék tipusát és rákeresel a támogatott formátumokra.

jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
jan. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!