Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A54 nagyon...

Samsung Galaxy A54 nagyon gagyi telefon?

Figyelt kérdés
jan. 4. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan csak azért írsz ki ilyen kérdést hogy gyüjtsed a kérdéseket a szintért.
jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A gond csak az, hogy ez már nem az első ilyen kérdés, és az előzőnél már meg lett válaszolva a kérdés.
jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Anyumnak az elődje van, A53. Árához képest szerintem iszonyat gyenge a SoC. Én 3 évvel öregebb telómnál is gyengébb. Sőt most megnéztem, antutu-ban az A54 hoz annyi pontot, mint az én 4 évvel öregebb Mi9T Pro-m. Ami akkor 117 ezer forint volt. 4 éve!!


Teljes mértékben kerülendőnek tartom így. Elégecske tud lenni ez, de sokkal jobb lenne az, hogy ha valamire rányomok, akkor az így megnyílna. Na ilyet nem fogsz tapasztalni, ami krvagáz ennyi pénzért. Tehát ár/érték. Mert oké, legyen ez a teljesítmény, csak akkor az ár meg legyen mondjuk 80 ezer alatt. De ha jól látom akkor 125 inkább... szóval csak laza másfélszer kérnek többet annál, mint amennyit maximum érhetne ezzel a gyenge SoC-cal.

jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz telefon, de például Snapdragon-processzorral sokkal szuperebb lenne!
jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Valóban nagyon gagyi. Netezésen, fényképezésen, videohíváson, általános használaton kívül semmi egyébre nem alkalmas 😅
jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"mint az én 4 évvel öregebb Mi9T Pro"


Nekem is volt Mi 9T Pro-m, ez volt életemben a legnagyobb csalódás, de komolyan. Oké, erős a SoC és kifújt.

- Botrány sz..r a szoftver, én nem is ismerek olyan Xiaomi tulajt, akinél ne lennének állandó baszakodások a rendszerben. Random nem nyílnak meg appok, random újraindulás, nem jönnek értesítések, stb.

- A kamerák teljesítménye baromira leromlott az eredeti állapothoz képest. Gondolom amikor kijött az új készülék, akkor ezt szépen visszabutították frissítésekkel, ahogy szokták... Vagy csak olyan hitvány az összeszerelése, hogy hétköznapi használat mellett is széthullik.

- Rohadt szar mono hangszóró és gyenge mikrofon. Gyakorlatilag fájdalom volt vele telefonálni.


Tehát ja, ennyit erről a telefonról.

jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

7: Egyszer vettem egy Mi 9T Pro-t...


...aztán egy másodikat. Majd egy harmadikat, és lett egy negyedik is. Utóbbi hármat a család kapta, azóta is imádják. Én is csak azért váltottam le a sajátom, mert olcsón tudtam megvenni az utódját, a Poco F2 Pro-t. Soha nem volt gond egyikkel sem, csak tudni kell használni, és vigyázni kell rá. Minden eszköz csak annyira okos, mint amennyire a gazdája.

jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Ja, akkor biztos én vagyok a hülye, azért készít szar képeket és azért nem működik. Az összes barátom és ismerősöm egyetlen kivétellel is mind hülye, azért elégedetlen a jó kis sájomival.

Értem én, hogy nem értesz hozzá egyáltalán és azért teszed egymás mellé azt a vackot meg egy mostani A54-et, de azért bakker... a családban van egy friss A54-es, én is megnyomkodtam, kb ég és föld egy Mi 9T Pro-hoz képest mindenben.

jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8: Mellényúltál kicsit, 2012 óta járt már nálam egy pár telefon, legyen szó akár saját, akár más eszközeiről.


Azt a "vackot" egy Note20 Ultra 5G mellé is szemrebbenés nélkül oda merem tenni, főleg hogy mindkettő itt van előttem, és mindkettő a sajátom. És tudod mit látok? Azt, hogy a Xiaomi az én felhasználási módomhoz jobb választás. Nincs lespórolva a jack csatlakozó, az előlapi kamera nem egy eszméletlen ronda lyuk a kijelzőn, semmivel sem lassabb, és olyan rendszert rakok rá ami nekem tetszik anélkül, hogy egy efuse miatt gyári rendszerrel már csak korlátozottan lenne használható a telefon (még most szólok, a családban két telefonon még mindig MIUI van, mégis pozitívak a tapasztalatok). Ezen felül üzemidőben is hasonló a kettő, csak épp a Samsungban van 500 mAh előny.


Persze kamerában, hangszóróban, képernyőben, és támogatási időben jobb a Note20, csak van egy aprócska bökkenő. Az egyik harmadannyiba került megjelenéskor mint a másik, most meg használtan negyedáron megkapod.


"Értem én, hogy nem értesz hozzá egyáltalán és azért teszed egymás mellé azt a vackot meg egy mostani A54-et, de azért bakker... a családban van egy friss A54-es, én is megnyomkodtam, kb ég és föld egy Mi 9T Pro-hoz képest mindenben."


Az idézett szöveg pont azt mutatja, hogy kettőnk közül te nem értesz a dologhoz. Minek hasonlítsak egymáshoz két olyan eszközt, ami között majdnem 4 év van? Mikor az A54 megjelent, a Mi 9T Pro már rég nem is volt támogatott a Xiaomi által, az A54 maximum utódja lehet a Xiaominak egy normál felhasználó esetében. Jegyzem meg halkan, pont én voltam az, aki kiállt amellett, hogy az A54 egy jó telefon, még ha kissé drága is a maga kategóriájában.


De hogy ne csak szövegeljek, tessék, itt a megoldás a kamerára:

[link]


Van Xiaomi kamera mod is, de a GCam sokkal jobb összességében.


Sztereó hangszórót szeretnél? Ez kicsit trükkösebb, de ha eléggé akarod, megoldható:

[link]


A hangszóró minőségével semmi gond nincs a saját kategóriájában, de ha nem tetszik a hangja, ott az equalizer, meg egy tonnányi egyéb megoldás.


Lehetne itt még regélni 10 oldalt, de nekem nem ér annyit az egész. Valószínűleg most meg fogom kapni, hogy Xiaomi fanboy vagyok, miközben a mai napig hiányolom az LG-t a G4 és a V20 után, mindig megnézem, hogy hol tartanak árban a Sony Xperiák, hátha egyszer visszatérhetek a márkához a Z1 Compact óta először...


Vegyen mindenki azt amit szeretne, használja egészséggel, és próbálja meg kihozni a lehető legtöbbet abból amit vett.

jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az idézett szöveg pont azt mutatja, hogy kettőnk közül te nem értesz a dologhoz. Minek hasonlítsak egymáshoz két olyan eszközt, ami között majdnem 4 év van?"


Minek? Semmi értelme nincs tényleg. Csak tudod ki kezdte ezt? TE! Most komolyan, idejössz, írsz egy litániát a nagy büdös semmiről egy főzött romos telefonról, aztán meg nekiállsz arról beszélni, hogy minek hasonlítom össze a kettőt? :D Nem kell túl sokat visszagörgetned a saját írásodig. :) Persze, a Note 20-nál is jobb, hogyne. A proci jó abban a telefonban, meg szép a kijelzője és ennyi.

jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!