Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 15 pro vagy 15 pro max?

IPhone 15 pro vagy 15 pro max?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Mármint a nagyobb vagy a kisebb telefon a jobb? Miért? Most iPhone 7-esem van.

jan. 9. 23:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Attól függ h milyen nagy a kezed. Én egyszer azért cseréltem a tesommal telefont, mert amit kaptam az túl nagy volt a kezemhez képest
jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem a Pro Max nagy bármennyire is szerettem volna. Egyszer már belefutottam anno a 6-os sorozatnál a Plus-szal, most nem akartam, ha kap valami tokot, az még növeli a méretét mégha minimálisan is. Eddig 12 Mini-t használtam, most 15 Pro és 1 hónap telt el, talán megszoktam, ez a méret még nem kényelmetlen, ha leülök vagy még épp elő lehet venni pl a kocsiban, a Pro Max-szal gond lenne. Ha magas vagy és nagy a kezed, akkor jó lehet a ProMax, amúgy szerintem rohadt kényelmetlen ha pont nem használod.
jan. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Minthogy a két telefon csak a méretben (és persze akku kapacitásban) tér el, így azt kell eldöntened, hogy kényelmes-e a nagy méret.

Nekem a pro max már túl nagy volna, a 6.1-es kijelzőt viszont kényelmesen tudom kezelni, nem kell folyton fogást cserélnem ha pl gépelek.


De amúgy sidenote, hogy a pro verziókat nem érdemes megvenni (a legújabb sorozatból legalább is), mert nem nyújtanak annyival többet, mint amennyivel drágábbak. Csak azért van a pro sorozat, hogy az ember mindig vágyjon valamire és ne maradjon a meglévő iPhoneja mellett.

jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

"Minthogy a két telefon csak a méretben (és persze akku kapacitásban) tér el"

Nem csak.

jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

"Nem csak."

Jó, a pro max-ban 256GB a legkisebb tárhely és nagyobb benne a digitális zoom. De ezeket nem lehet lényeges különbségnek nevezni.

jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:

Optikai zoom 5x-ös a ProMaxban, a Pro-ban 3x-os. Ugye nagyobb aksi is fért bele. Ezek miatt gondolkodtam a Maxban, de mikor a kezembe vettem, egyszerűen egy kézzel nekem kényelmetlen volt…

Teljesítményben megegyeznek.

jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


iPhone 7 után óriási lesz a változás.

A méretet meg nézd meg egy boltban. Vedd a kezedbe, fogdos, forgasd, próbálgasd. Csak te tudod megmondani magadnak hogy melyik a jó.

jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfér a kezemben, és a kamera csúcs.
jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
iPhone 15 Pro Max! 2023. november 3.-án vettem meg az iPhone 13 Pro Max-ot. Hogy miért Pro Max-ot? A 6,7-es kijelző mérete miatt. Nekem ugyanis az kell!
jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem lapát kezem van. Én a pro max mellett döntöttem.


Teknikai tudásban eltérés csak a kamerában van.


Pro max 5x optikai zoom.

Pro 3x optikai zoom.

jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!