Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni? HELP!

Mit tudok csinálni? HELP!

Figyelt kérdés

Folyamatosan feltöri valaki az Apple ID fiókomat, van kettős hitelesítés így nem tud belépni, mert sms-ben kapom a kódot. Viszont nem értem hogy tudja bárki feltörni, a jelszavam olyan bonyoult, hogy már itthon magamnak felírtam és eltettem egy biztos helyre tele karakterekkel, számokkal stb. Szóval már ezt se értem, hogy tudják meg a jelszavam. 3 napja változtattam meg, ma megint kaptam egy sms-t hogy Apple ID kódja: xy ne adja tovább senkinek. Mégis hogy?! Nem is csatlakozom nyilvanos wifihez se soha, semmi ilyesmi.

Korábban már hívtam az Apple ügyfélszolgálatát és azt mondták tényleg próbált valaki belépni, persze az IP címet nem árulják el.

Mit tudok csinálni? Mindegy mire módosítom a jelszavam, pár nap múlva újra feltörik és kapom a verification sms-t.



jan. 9. 23:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
De miért akarják ennyire feltörni? Bocsi de én ezt nem értem. Nem lehet h a barátaid akarnak csak megviccelni? Sajnálom de én én ezt nem
jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Biztosan nem a barátaim.

Honnan tudjam miért akarja ennyire feltörni bárki a fiókomat.

Én se értem, de k@rvára felbasz, hogy mindig kapok előbb utóbb egy sms-t, hogy valaki megpróbàlt belépni.

Konkrétan ezeknél nehezebb jelszót màr nem tudok kitalálni.

Ez már egy minimum 30 karakteres összevisszaság, én se tudom megjegyezni. Lehetetlen, de mégis sikerült valakinek feltörni.


Arra gondoltam, hogy esetleg a bankkártya adataimat akarják, de nincs megadva kártyaadat. Már tavaly, amióta már tart ez az állandó feltörési kísérlet, még akkor kitöröltem a banki adataimat. Nincs semmim, amit akarhatnak.


Én se értem. Teljesen nonszensz!

jan. 9. 23:26
 3/13 anonim válasza:
62%
Az hogy jelszó kikérőt kapsz az még nem jelenti azt hogy be is léptek
jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na nem mondod.
jan. 9. 23:51
 5/13 anonim válasza:
13%
Akkor mit vagy odáig? Tudja valamelyik b*zi az emailodat meg az hogy van apple fiókod és ennyi többet nem tud vele mit kezdeni csak jelszó kikérést ennyi. Csinálj másik emailt és írd át apple fiókban oszt csumi ha nincs annyi eszed há ne légy barom....
jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kell tudni a jelszót ahhoz, hogy eljussanak a hitelesítő kód küldéséig?
jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
60%
Nem a jelszót kell tudniuk hanem csak az emailodat ami megvan adva az apple fiókodhoz de ha azt át irod egy másik emailre ami a tied akkor onnantól kezdve nyugtod lesz tőlük
jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Morzsi007 ***** válasza:

Kell egy email, utána jelszó és ha ezek rendben vannak, akkor küldi a 6 jegyű kódot. Nem lehet, hogy valami eszközön beléptél és lementetted a jelszót és valaki azt sem tudja mit csinál, be akar lépni, de nem sikerül, mert a hitelesítő kódot nem tudja.? Az meg a másik, hogy megváltoztattad a jelszót, már azt is tudja?

Az is lehet, hogy Te magad akarsz bejelentkezni egy másik eszközön, kell valamelyik apphoz. ?

jan. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:
A másik, hogy ugye maga az üzenet kamu, hogy be akar lépni valaki, mert van ilyen is.
jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg kémprogram (keylogger) van azon az eszközödön, amivel be szoktál lépni...
jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!