Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell boltban telefont...

Hogyan kell boltban telefont venni?

Figyelt kérdés
Sosem vettem még egyedül boltban telefont,de most összegyűjtöttem egy Iphone 13ra a pénzt,és nem szeretném megrendelni hanem az üzletben szeretném megvenni.Menjek be és mondjam,hogy szeretnék egy Iphone 13at?Vagy hogy működik ez?Nem akarom hogy hülyének nézzenek😭

jan. 10. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én így tennék, megjelölve a színt és a tárhelyméretet.
jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Kérsz egy kalapácsot, kitöröd az üveget, kiveszed a telefont, visszaviszed a kalapácsot, végül a pénztárnál fizetsz.
jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a 14-esemet pont egy éve úgy vettem, hogy van egy ismerőse a barátnőmnek, akinek GSM üzlete van. Volt valami közös ügyük és én kértem, hogy ha már beszélnek, kérdezze meg a srácot, hogy mennyiért tudna kártyafüggetlen, garis, új, 128-as, fekete iPhone 14-et hozni. Kb az Apple listaárnál egy kilóval kisebbért adott ajánlatot. Elmentünk, vittem a pénzt, ő segített "átköltözni" bele, kifizettem, elhoztam, azóta használom.
jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Így, igen.

Kenyeret se kértél még boltban? Vagy egy fagyit?

Telefont is ugyanúgy kell.

jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"- Jó napot!

- Jó napot!

- Szeretnék venni egy Iphone 13-ast.

- Ilyen és ilyen opció érhető el belőle.

- Én az ilyet szeretném.

- Parancsoljon, ennyi és ennyi lesz.

Fizet.

- Viszont látásra.

- Viszont látásra."


Kenyeret vettél már egyedül?

jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan kell boltban telefont venni?"


Hát b+.... Bemész, szétnézel az okostelefonok közül, ha nem találod a kitett kínálatban amit keresel, akkor kérdezz rá, és ha van odaadja, megköszönöd, és a pultnál fizetsz.... Nem más ez, mintha vennél 25 dkg párizsit, ott is szólni kell..


Én nem hiszem el, hogy ezek valódi kérdések, valódi agyszüleményekkel, ennyire nem butulhatott el az emberiség, azért mert van online rendelés is. Vagy de?!

jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Hány éves vagy? Gondolom tejet, kenyeret vettél már boltban. Ha igen akkor könnyű dolgod lesz. Mert ugyan úgy kell vásárolni iPhonet is mint tejet vagy kenyeret vagy esetleg egy fagyit.
jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
pfff :D :D :D
jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7# pénzért ?

Még nem.

jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Megjegyzem, nem mindig a legjobb ötlet valamit boltban venni. Ugyanis netes vásárlás esetén él a kéthetes elállás lehetősége (nyilván egy elég idős, megbízható áruházból rendelve)
jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!