Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MediaMarkt oldalan 10E volt a...

MediaMarkt oldalan 10E volt a toltofej es a kabel is, de a boltban 11,7-ert ill 12-ert blokkoltak. Ez mi? Holnap visszamegyek, es megkerdezem, de most ideges es szomoru lettem ettol tokre

Figyelt kérdés
jan. 10. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

MM-ban a weblapon lévő ár általában eltér az áruházi ártól.


De aki töltőfejet MediaMarktban vesz, az sikeres ember már nem lehet...

jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De aki töltőfejet MediaMarktban vesz, az sikeres ember már nem lehet..."

Én is ott vettem.

Nem kellett volna?

Mi a siker titka?

jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A MediaMarkt alapvetően egy drága hely. Még készülékekből ki lehet fogni jó akciókat, de a kiegészítők baromi drágák. Az a töltő, amit a MM-ban 10 ezerért árulnak, máshol 5-6 ezer.


Kérdező: milyen töltőről és kábelről van amúgy szó? Remélem nem egy USB-C mobiltöltőért vágtál ki ennyit!

jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi mindenkinek!


Utolsó: de, sajnos igen.

Máskor akkor hol lenne érdemes vásárolni szerinted?


A kisegítő funkciók miatt Iphone-t kell használnom, nem rég cseréltem le egy hat éves modellt. Ugy voltam vele, hogy ha van egy drága telefonom, ami számomra nagyon sok pénz is ráadàsul, sok (5-6) évre veszem, így töltőből nem mertem volna vmi 2 ezer Ft-osat venni.

jan. 12. 17:03
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Én is most váltottam iPhone-ra. De mivel töltőfejből úgyis van itthon jó pár darab, vettem 3500-ért egy USB-A - Lightning kábelt és használom a meglévő töltőfejet.

Persze, a 2 ezer forintos kínai piacos töltőfejet nem szabad megvenni, de az Apple brand töltő az túl van árazva, 5 ezer körül már jó minőséget kapsz, ami két eszközt is tölt egyszerre.


Kábelért meg aztán pláne nem szabad 3-4 ezernél többet adni.

jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!