Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple watch mennyire...

Az Apple watch mennyire használja az iPhone akkuját?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, de nemrég lett iPhone-om és van egy Huawei órám, ami teljesen jól működik az iPhone-nal, viszont a Huawei Health alkalmazás iszonyatosan sokat dolgozik a háttérben.

Már letiltottam a háttérben a helyzet használatát (így ha elindítom az edzést, akkor az óra nem tud GPS-re kapcsolódni, ez is fura, mert beépített GPS van benne, nem a telefonét használja), de még ennek ellenére is, ha megnézem az akkuhasználatot, 40%-ban a Huawei Health viszi el, egy nap alatt 10-12%-ot is lehúz az akkuból, ami sok.


Vennék egy Apple Watch-ot helyette, de csak akkor, ha az nem zabálja így le a telefon akksiját.


Aki már használ Apple Watchot, mennyire terheli a telefont?



jan. 12. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az apple watchban megvan minden is ami kell neki a működéshez. Csak átküldi az adatokat a telefonra a minimálisat fogyasztó bluetoothal.
jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valamit nem jól csinálsz, nekem is huawei órám van és nem húzza az iphone akksiját, tiltsd le az engedélyek között, egyáltalán ne működhessen a háttérben, ne csak a helyhasználatot tiltsd
febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Pontosan milyen órád van? Ha letiltok minden háttérfunkciót, akkor nem megy se az alvásfigyelés, se az időjárás, se az értesítések.
febr. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!