Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 pro gyári garancia?

IPhone 14 pro gyári garancia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy iPhone 14 pro amit már 1 éve használok, kicsit több, még az elején észrevettem egy kis elfolyást a kijelzőn ami akkor szinte észrevehetetlen volt, mostanra egy kicsit nagyobb már. Ezt fedezi a gyári garancia? Nem vásároltam rá biztosítást amit utólag már bánok. Azóta összetört a hátlap, lehetséges hogy el tudnák azzal, hogy ez miatt van elől az elfolyás ? Mert 100% biztos vagyok benne, hogy sokkal már előtte volt, mert a napokba tört össze, ha esetleg kicseréltetném a hátlapot egy gyári apple szervízbe, és úgy küldeném vissza akkor lenne annak valamilyen lábnyoma, hogy járt máshol is? Előre is köszönöm a válaszokat!

jan. 14. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt szerintem így buktad.

Törés nélkül talán még meg lehetett volna gariztatni, de így törötten már biztos rá fogják fogni.

Ha hivatalos szervizben cserélteted a házlapot akkor annak lesz nyoma.

jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha külsérelmi nyom van rajta ( törés ) akkor az már bukta a garit.
jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!