Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell egy telefont root-olni?

Hogy kell egy telefont root-olni?

Figyelt kérdés
Youtubon az össze tutorial video egy nagy zagyvasàg.van egy règi samsung galaxy s10+telefonom amit màr nem hasznàlok nincs is màr rà garanciàm ès szeretnèm az òrajelèt feljebb hùzni,de ehez root jog kell.Van youtubon magyar tutorial videò vagy valaki tud segìteni?

jan. 22. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Mi volt benne a zagyvaság?

Én most elkezdtem nézni egyet, de szerintem semmi extra nincs benne.

jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Sehogy. Bootloadert nem fogod tudni feloldani, azt csak a gyártó tudja. Még az Android 4-5 korában voltak ilyen kingoroot meg hasonló csodák amivel kitudtad rootolni, de manapság nem nagyon fogod.

Egyébként, miért szeretnéd feljebb húzni az órajelét? Nem biztos, hogy jót tesz neki, jobban fog melegedni, rövidíti a proci élettartamát.

Szerintem engedd el.

jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Kingoroot elég sok telót nyit még ma is! Sőt ha kell BL-t is nyit rajt.


Amúgy ha szerinted zagyvaság az összes youtubeos útmutató , neki se állj : nem neked való

jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

#2:

Samsungon nem egy nagy mutatvány a bootloader kinyitása. Csak ugye azt tudni kell kedves kérdező, hogy ez azzal jár, hogy miután majd életet versz a telefonba, akkor folyton ott lesz az értesítési sávodon a felkiáltójel az "A rendszer jogosulatlan műveletet hajtott végre" felirattal, mivel kinyírod a knoxot, a telefon biztonsági rendszerét.

jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!