Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellehet még jó áron adni egy...

Ellehet még jó áron adni egy iphone 11 telefont?

Figyelt kérdés
Olyan 80-90EFt közötti árra gondoltam,jó állapotú telefonra értem.

jan. 22. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Hát, én tuti, hogy nem venném meg. :)

(Azt se tudom, az milyen, de hogy ilyen drága és még használt is... Akkor már inkább veszek valami újat olcsóbban.)

jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem ismerem a telefon pontos paramétereit így nem lehet megmondani, hogy sok vagy kevés, de igazából van rengeteg ilyen cég is akik már simán megveszik a használt almás telefont és neked még csak azzal sem kell törődni, hogy vevőt keresel és utána esetlegesen azt hallgasd, hogy "szar telefont adtál el".


Nem a reklám helye és csak azért őket írom, mert Tiktok-on nagyon nyomulnak. Felmész a ReJoy.hu-ra, ott van olyan menü pont, hogy eladás és kb 1 perc múlva már fogsz tudni egy hozzávetőleges árat a készülékedről és ha komolyan gondolod akkor kérsz futárt, majd elviszik a telefonod, bevizsgálják és ha minden megfelelő akkor kifizetik ahogy te kéred..

jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

A rejoy-al az a gond, hogy rohadt kevesed adnak a telefonokért. Karácsony előtt sem erőltették meg magukat, de most meg már nagyon pofátlanul olcsóért akarják megvenni. 160k-r ajánlottak meg az iPhone 13 Pro Maxomra. Ők meg aztán 380-ért árulják. Hát rajtam nem fog még jobban meggazdagodni a román gyökér.

Kérdező menj fel a marketplacera és nézd meg az árakat. Hardveraprón is nézz körül, aztán átlagolj. Te tudod mennyire gyorsan kell a pénz, ahhoz képest állítsd be az árat.

jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy reális ár, talán még engedhetnél belőle 5-10 ezret.

De azt ved figyelembe hogy a 12 óta már csak a szögletes formájú iPhonokat szeretik.

Hajrá!

jan. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Van, aki pont ilyet keress, hidd el.

Hardveraprón nézz körül mennyiért mennek, akár meg is hirdetheted ott, ha sürgős az eladás, kicsit az átlag ár alatt tedd fel.

jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Kereslet még az iPhone 5-re is van, csak már nem kapsz érte sokat.


A használtan kínált iPhone 11-esek most 68.000-tól indulnak és az átlag áruk olyan 85 ezer forint. 90 ezerért a hibátlan, zsebkarc mentes darabok mennek, olyan 80% akkumulátor állapottal.


Én azt javaslom, rakd ki 90.000 körül, aztán ha nem viszik el, egy héten belül, akkor vidd le hetente 5.000 forinttal. HA nem sürgős eladni, akkor maradjon fent 90.000-ért, hátha...

jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reális, tőlünk még 110ért is vitte valaki pár hónapja.
jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iphone 4-ért adtak 20 milliót valahol.
jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!