Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A messenger okozhatja a...

A messenger okozhatja a telefon hibáját?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban vettem egy Samsung A34 5G telefont. Egy idő után(nem emlékszek már mikor) elkezdett összevissza érzékelni. Vagy nem érzékelt, vagy teljesen máshol, vagy 5x ugyanazt írta be. Elvittem szervizbe, kb fél napot volt jó. Visszavittem ugyanaz. Ugyanazok az alkalmazások vannak kb, mint a korábbi telefonon, illetve a 2 csere telefonon, de ott nem volt ilyen baj. Aztán feltűnt, hogy most kb azóta csinálja, hogy a messengernél bekapcsoltam a csatolt fejeket és a megjelenés legfelül opciót. Kikapcsoltam és működik. Lehet valamelyik samsungos alkalmazással van problémája aminél ez szintén be van kapcsolva?

jan. 22. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető..

Annak ellenére, hogy a META az egyik legnagyobb cég a világon, a messenger szinte időről-időre állandóan buggos és folyamatosan hibákat produkál.


Én csak olyan hibajelenséggel találkoztam (szintén Samsung), hogy elindítottam egy videót chatfej-ben, és nem zárta be rendesen a megnyitott videót, hanem előjött egy olyan bugg, hogy már rég be volt záródva a chatfej, akkor is a videónak a tekerő alsó sávja ott maradt a képernyőn és azt tudtam mozgatni magát a telefonnak az "asztal" részén nem tudtam navigálni. Tehát egyértelműen okozhat ilyen navigációs és hasonló problémákat. Próbáld meg frissíteni az appot, hogyha van, vagy esetleg kapcsold ki egy időre, hogy hátha majd később megoldódik, ha elég felhasználói panaszt kapnak ezzel kapcsolatban.

jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Messemgernél még van olyan jelenség is hogy írok valakinek és feldobja folyamatosan a téma választást és nemtudok egy szót se leírni normálisan...Samsung A32 5g. Szoval bugos az egész messenger méta
jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A messenger egy kalap fo$. Nekem appon belüli chatnél csinálta hogyha gifet akartam küldeni megnyitom kikeresem elküldöm, utána ha írni próbáltam a billentyűzet felugrott, de a szövegmező, küldés gomb meg egyebek nem jöttek fel vele. Innentől használhatatlan volt amíg újra nem indítottam (ha samsung billentyűzetről keresek gifet és úgy küldtem azzal nem problémázott), de egy idő után elegem lett és kukában landolt.

Ha teheted uninstall és facebook appon keresztül használd. Igaz ott chat fej nincs, de ha amúgy se működik normálisan akkor ez nem egy probléma.

jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as

Igen nálam is volt ilyen probléma előző telefonoknál is. Egyébként azóta kikapcsoltam ugye, kb 3 napig jó volt. Ez volt hétfőn. Majd ma reggel csütörtökön ugyanez a probléma. Használtam, lezártam, ráraktam töltőre, visszamentem kb 20 perc múlva erre elkezdte megint a hülyeségét. Kikapcsoltam minden alkalmazásnál ezt a megjelenés legfelült. Úgyhogy szerintem maga a samsung is egy fos. Mindig LG telefonom volt és sosem volt semmi baj velük. Ez az első samsungom és utálom :D

jan. 25. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a telefonnal van a gond. Samsungok jók. Ugyanígy jók a xiaomik,motorolák

Csak annyi a különbség hogy a samsung tovább kap frissítést.

A messenger meg egy hulladék ahogy van..

jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, akkor mi okozhatja ezt a problémát?
jan. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!