Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik lehetnek ezek a fájlok és...

Mik lehetnek ezek a fájlok és ki szabad-e törölni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért össze-vissza "sorrendben" töltötte fel mikor egyesével egymás után jelöltem ki. Van olyan ingyenes képfeltöltő weboldal, ami rendesen csinálja?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A TubeMate egy videó letöltő alkalmazás. Képernyőképeket nem akartam készíteni, mert személyesnek tartom azokat az információkat.

Az inf mappában .inf fájlok vannak. Gondolom azok a fájlok, amik...mikor a videókat szándékoztam letölteni, akkor felugrott egy ablak, ahol információkat mutatott róla. Feltételezésem szerintem ezeket tartalmazhatja, és akkor teljesen feleslegesek, de bizonytalan vagyok benne, hogy nem származna-e kár belőle, ha kitörölném őket. Sok száz videó van a készülékemen (már eltettem őket más mappákba, mint ahova le lettek töltve), amit ezzel az alkalmazással töltöttem le.

Az img mappában a videóknak az előképei szerepelnek. Szerintem szintén feleslegesek és lassíthatják magát a programot vagy esetleg a készüléket is. Bizonytalan lettem, tehát ebben is a segítségeteket kérem.



jan. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pref.json - valami beállítások. Nem törölném.

Az inf fájlok akkor ezek szerint nem szükségesek, törölhetők.


A flashscore valami alkalmazás lehet a Google szerint. Nem törölném a mappát így kézzel, hanem a Beállításokban az alkalmazás összes adatát (de nem a programot).


CloudDrive .thumbnail - gyorsítótár, előnézeti bélyegképek. Nyugodtan törölhető mindenestől.


Download, documents, DCIM, és társai - ezek saját tartalmak, pl. mentett képek, zenék, doksik.

jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a telefon kezelőben (ha jól látom, hogy Huawei) csinálj egy tisztítást, ott törli ami szerinte felesleges. És van ott fejlett tárhelykezelő, abban is kézzel tudod törölni ami nen kell.
jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nyugodt szívvel törölném az összes dolgot, amik a képernyőképeken vannak. Beleértve a tubemate 'pref.json' fájlját is. Az csak külső adat, olyat nem is kellene egy jó programnak csinálnia. Lehet, hogy az tényleg a program beállításait tartalmazza, de engem az sem zavarna. Maximum újra beállítanám a programot.


Ugyanakkor megjegyzem, én magát a tubemate programot is törölném. Amennyire rémlik, az a YT -ról tölt le videókat, arra meg nekem van sokkal jobb programom, ami nem mp4 -ben tölt le... (Magával a konténerrel nincs bajom, csak a benne lévő kép- és hanganyag minőségével, amit a legtöbb program leszed YT -ról ilyen formátumban.)

jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A TubeMate inf és img fájlokat, valamint a CouldDrive-ban lévő gyorsító fájlokat manuálisan töröltem.


A flashscore nem tudom, hogy melyik alkalmazásé lehet, nincs ilyen nevű alkalmazásom. Egyébként már hónapok óta ugyanannyi fájl van benne, semennyit se változott.


(A Download, documents, DCIM mappákat nem szándékoztam kérdezni (ezeket ismerem), arról a képről csak a CloudDrive-ot akartam kérdezni. A kijelöléssel kívántam ezt közölni, de az egyértelműsítés lemaradt.)


Csináltam tárhely tisztítást. Köszönöm 2-es! (Igen, Huawei.) Azonban ezekből semmit sem törölt, ezért manuálisan töröltem, amiket fentebb említettem.


Én nem szeretem keresgélni a beállításokat 3-as, és az csak 1 nem nagy fájl.


Igen, youtube-ról tölt le videókat ez az alkalmazás. Nem tudom, hogy neked milyen elvárásaid vannak mp4 és mp3 fájlokkal kapcsolatban, de nekem megfelel a minősége. Lehet, hogy te minőségi fejhallgatót használsz, én csak egy 4e Ft-os fülhallgatót. Nekem megfelel a minőség. Sőt...A legtöbb videót 360p-ben, illetve ha mp3-má alakítva töltök le valamit, akkor 128 kbps-eset választom. Nekem megfelel, ill. videó esetében takarékoskodnom kell az internettel.

jan. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!