Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok 5 col alatti megbízha...

Tudnátok 5 col alatti megbízhatóan működő android okostelefont ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apukám zsebben szereti hordani a telefonját, így a fenti paramétereknek megfelelően szeretnék ajánlásokat kérni. Iphone nem opció, android telefont keresünk.

Köszi!



febr. 4. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyártanak már ilyen kis telefonokat.
febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nézd meg a Unihertz kisebb mobiljait:

[link]

Illetve mások is csinálnak, de nem sok van:

[link]

febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma már csak ilyen noname sz#rokból vannak ilyen kicsik, normálisabbakat felejtsd el!

De valamit ne hagyj figyelmen kívül: a mai kijelzők azért olyan nagyok, mert kitöltik a telefon teljes előlapját, nincs olyan vastag káva, mint a régieken! Tehát ha a kijelző lényegesen nagyobb is, maga az egész telefon még nem feltétlenül!

febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként az újabb nadrágoknak nagyobb zsebe van szerintem, mint a régebbieknek, én legalábbis úgy vettem észre. De nem egy nagy szám megnagyobbítani egy zsebet amúgy sem, ha csak ez az akadály.
febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
#4, nem biztos, hogy ez miatt! Hiába egyre nagyobbak, a többség ennek ellenére makacsul ragaszkodik az egykezes használathoz, mert szerintük “az mennyivel menőbb!”
febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
5 - Ez így van, de ő azt írta, hogy az apja zsebben szereti hordani. Nekem ettől nagyobb telefonom van és mégis zsebben hordom, szóval maga csak ez nem biztos, hogy akadálya annak, hogy mégiscsak nagyobb telefonja lehessen. Főleg, hogy nincs is már jó telefon kicsiben. Szóval nem fordítva kellene ülni a lovon, hogy a zsebhez keresek telefont, hanem fordítva, a telefonhoz kell zsebet keresni/csinálni, ez az ésszerűbb és egyszerűbb.
febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat, az alsó szöveget nem olvastam! 😅
febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, nem szabászatot keresek, hanem egy kisméretű telefont :D gyakran hordja ingzsebben is például, nem gondoltam, hogy ennyire részletekbemenően kell ezt kifejtenem, utalni akartam csak arra, hogy jelen esetben a méret a lényeg :D

köszönöm az eddigi válaszokat!

febr. 4. 20:40
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Ja, apám is ott hordja, hiába próbálom győzködni, hogy ha nem ott akarná hordani, akkor megszűnne ez a problémája és használhatna nagyobbat, falra hányt borsó.
febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Asus Zenfone 10. Hiába 5,92 hüvelykes, ettől kisebbet nem kapsz értelmes minőségben.
febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!