Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a nagyszülő telefon kapásbó...

Ez a nagyszülő telefon kapásból beadja-e a névjegyeket ha a lefele vagy felfele nyilat nyomunk? Vagy ki kell keresni a menüben a telefonkönyvet?

Figyelt kérdés
[link]
febr. 13. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet így megmondani, hozzáteszem anno háromfélét próbáltunk, ritka komplikált velük telefonálni.. nem is értettem,nemhogy a nagymama.

Mondok egy példát, ha meg is van a név, akkor is még 3 menün kell végigmenni, hogy elindítsa azt

febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg online, próbáljátok ki.. aztán állj el a vásárlástól
febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdezem. Én is jártam már így mint az első.
febr. 13. 10:52
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Ha van vezetékes vonal, talán jobb egy ilyen:

[link]

Ez működik, akár a képet nyomja először, utána veszi fel a kagylót, vagy fordítva is.

Ami bosszantó, hogy a hangerő beállítását nem jegyzi meg. 4 fokozat közül a 3. szintre áll vissza mindig, ha jól emlékszem.

Egy nagyothallónak lehet folyton magyarázni, hogy egy fokozattal nyomja feljebb mindig (akár hív vagy fogad), akkor jobban hall.

febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...a kis papírképek természetesen cserélhetők, a plexi felület könnyen lepattintható, alatta vannak a gyári képek.
febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mobilról van szó
febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

6.

Köszi a tájékoztatást, csak ne nézz hülyének... Nem véletlenül írtam oda: "ha van".

Van létjogosultsága ennek is, amennyiben az idős embernek olyan vezetékes vonala (előfizetési csomagja) van, amiről mobilszámokat is kvázi ingyen tud hívni, azaz úgyis mindegy neki, milyen telefonról hív és megrozzant egészsége folytán úgyis csak otthonról telefonálgat.

febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért is mentünk át madzagosba?
febr. 13. 13:59
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mert ilyen fórumok így működnek, hogy nem illik leszólni a másikat, aki jóindulatból tapasztalatokat oszt meg, ami bárki másnak hasznára lehet, nyilvános felület lévén, még nem is csak a kérdezőnek.

De ez nyilván olyan dolog, hogy kipróbáltuk az általad linkelt mobiltelefont, akár ma este vagy holnap meg is nézhettem volna közelebbről.

De minek, ha itt ekkora a jóindulat, én is tudok másképp hozzáállni.

febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, amúgy nekünk nem sikerült áthidalni a problémát.. Dédi nyomkodta össze vissza, aztán azzal beszélt akitsikerült neki elérni, vagy szólt annak, h szóljon az adott illetőnek, hogy hívja fel.

Persze ez együtt járt azzal, hogy folyton elállítgatta, persze ez pont Covid alatt ovlt, még bemenni se tudtunk hozzá az otthonba. Nagyon dühítő volt

febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!