Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonon, a saját...

Samsung telefonon, a saját képek átkonvertálása hogyan lehetséges ? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a telefonomban lévő kb 50-60 kép közül összesen 6-ot kínál föl, ha kiszeretném tenni különféle oldalakra.

Amikor rányomok arra, hogy képfeltöltés, fájlok, csak 6 képet ajánl föl. Látom, hogy ez a 6 kép, letöltött kép a telefonra, a többi csak sim kártyán van.

Hogyan tudom a többit is átkonvertálni?



febr. 13. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sim kártyán egész biztos nincs kép
febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SIM kártyán nem lehetnek képek. A képek jelen esetben vagy az SD kártyán lehetnek (memóriakártya), vagy valamilyen felhőben (Google fotók, Samsung cloud, onedrive, Mega, vagy bármi egyéb).
febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a sim kártya csak tipp volt, én nem vagyok egy nagy guru ilyen téren.

Annyit még most megállapítottam, hogy ha megnézem a letöltött dokumentumokat, akkor ott az a bizonyos 6 kép, szerepel a dokumentumok között.

De a többi miért nem ??.

Mindíg mindent ugyanúgy csinálok.

Azzal a hattal sem csináltam semmi különöset.

Egyszerűen bekerült a letőltöttek közé ???

Hogyan tudom a többit is ide tenni. ???

Igazából nem kellene mind, csak készült rólam 5 friss kép, és azt kellene különféle oldalakra föltenni.

Segítségül még annyit, hogy a 6 letöltött képnél a kép részletei az írják, hogy /Download/,

amik nem működnek, azok pedig:/ DCIM/camera/.

febr. 13. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások engedélyei között megadtad neki a kamerát, fotókat és videókat?
febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.

Megnéztem, de nem találtam az alkalmazások engedélyeinél ilyen legetőséget, hogy kamera, fotó, videó.

Lehet, hogy nem jó helyen keresem?

Kicsit mondj róla valamit részletesebben légyszives.

Kőszi.

febr. 13. 16:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és még egy.

Az a furcsa, hogy a kb 50 képből 6- tal minden működik.

Pedig azok is ugyanúgy készültek.

Mert ha egyetlen képet sem adna be, akkor oké, de így, hogy 6-ot bead, a többit meg nem.

Ez az érdekes.

febr. 13. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, de megoldódott a dolog.

Addig piszkálódtam, míg rájöttem, hogy azt a képet amit ki szetetnék tenni különféle oldalakra, azt a képtárból be kell tölteni az "albumok" csoportba, mert csak az albumban lévőket kínálja fel.

Az ember sokszor a legegyszerübb megoldásra nem gondol. 🤷‍♂️

febr. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!