Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra offline gps program...

Androidra offline gps program van olyan ami jól működik?

Figyelt kérdés
márc. 5. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen az az offline GPS? Szerintem navigációra gondolhatsz. Arra ott a Google Térkép, de kell hozzá GPS vétel.
márc. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyat keresel, aminek letöltöd a térképet és ezért nem kell net-kapcsolat? Arra gondoltam hogy a net-nélküliséget keverted az "offline GPS" szóval.
márc. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zzzoli ***** válasza:
Sygic, Igo
márc. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a GPS program?
márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó a google térkép, ha lemented offline-ba.
márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mobiltelefonokban lévő GPS pontossága nem éri el egy célkészülékét, különösen nem a több műholdrendszert kezelni tudókat.

Navigációs szoftvert és letölthető térkép sok van.

Nekem az egyik kedvencem az OsmAnd. 7 ország térképét ingyen letöltheted, a saját országodat mindenképpen. Sajnos ingyen olyan nincs, hogy ha elhasználtad mind a hét lehetőséget, akkor eltávolítasz belőlük.

Nagyon sok dolgot tud, minimális előfizetéssel meg még sokkal többet.

Pl. ha utazol, és kíváncsi vagy arra, milyen látnivalók vannak a környéken, a Wikipédiát is használhatod benne. Nem csak autós/motoros navigációt tud, de kerékpárost (és ahol van, kerékpárútra tervez!), turistautakra is.

Nagyon jól testre is szabható.

De a Google térkép is jó, az alapból szerepel. Régen Magyarországot nem lehetett letölteni, de ez már jó ideje nincs így.

Forgalmi infókhoz minden appnál kell mobilnet, de annak adatforgalma szinte semmi.

márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Általános célra (amatőr felhasználás) akár útvonal tervezésre is teljesen jó a Google Map letöltött térképekkel, erre van lehetőség az Androidos telefonokon a Google Mapot megnyitva. Profi célra (akár kamionos útvonaltervezésre is) ott van az iGO, az Androidos Appot fizetős és ingyenes verzióban is fel lehet telepíteni a Google Playről vagy le töltöd Torrent oldalról komplett programként. A térkép fájlok fél évente kapnak frissítést, ezeket szintén letöltheted netről, torrent oldalakról.
márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Witchblade válasza:
maps.me
márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!