Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone vagy Android?

IPhone vagy Android?

Figyelt kérdés
(Indoklást is kérek)
márc. 8. 08:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Android mert nekem az van az Iphone az szar mint a gyász
márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha történne valami az android készülékeket helyben kb bárhol megszerelik, az iphone-ra meg jó sokat várhatsz mire visszaér a saját kis szervízükből.


Emellett az iphone korlátolt, sok mindenért fizetned kell. Pl appok.


Túlárazott cucc és még neked kell fizetni sok dologért, amit máshol ingyen adnak.


Emellett totál hétköznapi embernek, akik csak neteznek, zenét hallgatnak, telefonálnak stb azoknak tényleg tök felesleges.


Rengetegen mai napig ki se használják a készülékek 80%-át se.


Sok mindent nem tudnak saját eszközeikről, holott nap, mint nap használják őket.


Ezért pedig tényleg felesleges sokaknak 80-600ezreket kiadni egy készülékre.

márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Android.

Nem mindegy, hogy már 40ert kapok olyan készüléket ami évekig megfelelően működik, vagy többszáz ezerért..

márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Melyik android? Az iphone az telefon, az Android pedig operációs rendszer. Úgy van értem me a kérdésnek hogy mondjuk iphone vagy Galaxy. Iphone vagy Google Pixel. Így hülyeség a kérdés. Már csak azért is mert az Android egy alapozó felület, a legtöbb gyártó nem változtatja, de vannak akik teljesen átalakítják mint a Samsung. Ez az átalakítás lehet nagyon pozitív és nagyon negatív is. Szóval ezért hülyeség a kérdés.
márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Android volt 10 évig,most váltottam iPhone-ra. Soha többet nem kell android!
márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom inkább a kérdés arról szólna, hogy iOS vagy Android. Használtam/használom mindkettő operációs rendszert, én nagyon meg lennék lepődve, ha egy maximum pár napos utólagos tanulás után ne tudná mindenki magabiztosan használni mindkettőt, hiszen lényegében egymásról (is) másolgatnak új funkciókat, ami mindenképp jó nekünk felhasználóknak.

Egyáltalán nem kapna el a sírógörcs, ha ma valaki azt mondaná, hogy holnaptól csak az egyiket használhatom. A felhasználók 99,99%-ának lényegében totálisan tök mindegy, hogy a kettő közül melyiket használja. Lényegében nincs olyan app vagy szolgáltatás, aminek a másik oldalon ne lenne fél tucat alternatívája legalább.

márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha ios vagy stock android akkor Ios. Azért mert mindkettőt fapadosnak érzem, de az ios valahogy jobb. Ha viszont ios vagy Samsung One UI (ami android alapú rendszer) között kéne választanom akkor One UI. Ami az Ios-ben jó azt szinte mind tartalmazza, de több annál. +ott a majdnem Apple szintű Samsung ökoszisztéma. Szóval igényeimnek a Samsung a legjobb, de ha nem lenne akkor Apple telefont vennék.
márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Android
márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam iPhone. Kb 6 éve csak iPhonet használok, egyszer fagyott csak le, ezenkívül az égvilágon semmi problémát nem vettem észre, míg andoridosból volt előtte vagy 4 és úgy fél év után használhatatlanra lassult.
márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felsőkategóriás Samsung telefonokat használok. A mostani 3 éves és még egyáltalán nem gondolkodtam a cserén.
márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!