Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 személyes hotspot?

Iphone 7 személyes hotspot?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy használt Iphone 7-t venni. A segítségeteket szeretném kérni. Az Iphone 7-es rendelkezik a " személyes hospot" funkcióval, vagyis , hogy a telefonról a mobilinternetet meg tudjam osztani más készülékek számára is?
márc. 11. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok jártas az iPhone 7-ben. De az IOS rendszer rendelkezik személyes osztható hots szpottal. Legalábbis az újabb IOS rendszerek. Az iPhone 7-et én már nem vennék minden napi használatra. Maximum csak tartalék készüléknek vennék. Ugyanis iPhone 7-re már nincs IOS frissítés.
márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van rajta hotspot.
márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 11 est legalabb ha lehet, az is olcsóbb már
márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az Iphone 7-es tartalék telefonnak kellene, ha a másik telommal történne valami és erről az Iphone 7-ről szeretném az internetet megosztani a laptopomhoz egy multisim szolgáltatással, ha vonaton vagyok, hogy a másik telómat kíméljem.
márc. 11. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem
márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem ez az Iphone 7-es tartalék telefonnak kellene, ha a másik telommal történne valami és erről az Iphone 7-ről szeretném az internetet megosztani a laptopomhoz egy multisim szolgáltatással, ha vonaton vagyok, hogy a másik telómat kíméljem."


Te jó isten...

Akkor most próbáld meg elképzelni, hogy egy használt iPhone 7-es aksija ezt meddig fogja bírni.

Vagy gondolj bele abba, hogy egy makulátlan aksis 7-es iPhone ára magasabb, mint egy aksicsere egy használható iPhoneba. Minek "kímélni"? Mitől kíméled meg? Mennyit vonatozol te laptoppal? Heti pár órát? Hagyd a francba ezt a hülye ötletet és maximum vegyél egy powerbankot.

Ráadásul hacsak nem szeretnél a SIM cserével szórakozni, mint egy futóbolond, akkor még egy második SIM kártyát is kéne kérnek a szolgáltatótól.

márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy hordozható routerrel jobban jársz, és az még olcsóbb is.
márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is az iphone 7 es már kissé elavult. Nekem 2018-2020 ban volt. Utana vettem egy 11 est. Ami mar szinten avíttasnak számít. 2021-2024 januarjaig volt. Utana most csereltem 15 re. Igaz, en non stop hasznaltam őket, folyton messenger video call 24 órat szinte es szunetekben you tube. Őrulet de igaz. Ezt az iphone 11 essel csinaltam
márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!