Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz strapa iphone?

Mikor lesz strapa iphone?

Figyelt kérdés
Samsungból van, akkor Apple miért nincs?
márc. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs akkora piaci vonzereje mint a sima iPhone-oknak
márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha
márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára soha nem lesz olyan. A Galaxy XCowereket sem nagyon veszik, az is egy bukta a Samsung részéről.
márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A strapa telefonok kicsit túlárazottak egy hasonló tudással rendelkező nem strapa telefonnal szemben.

Mert ugye olyan kivitellel van ami ellenálóbb, extra funkciók, nagyobb aksi. Én pl max olyat vennék ami hőkamerás már vagy valami extrát is tud, nem csak annyi, hogy nem törik könnyen.

Ha a túlárazott iphone telefenokat elkezdenék strapa telefonná is tenni az legalább 200ezerrel dobná meg az árát. Egy alapból is fél millás telefonnak. Tudásra viszont ugyan ott lenne, mint egy 200 ezer forintért kapható strapa telefon. Viszont nem lenne akkora piaca. Valószínűleg ezért nem fognak soha ebbe bele kezdeni, mert egy sima átlagos munkás ember nem 700ezer forintért fog egy fél tégla telefont nézni munkás telefonnak.

márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, mekkora külső ellenállás számít strapának :/ ? A két lényeges szempont a víz- és ütésállóság.

IP68 vízállóság - max. fél óráig és akár 6 méter mélységig, ebben abszolút az iPhone-ok a legjobbak! Fél óra okés, de egyik Androidos sem bírja max. másfél méternél mélyebb vízben!

Ütésállóság - ha külön nincs is hivatalossá téve, de az Apple szerintem odafigyel erre: ahogy a reklámban leesik az asztalról, de gond nélkül tovább csöng - “nyugi, ez egy iPhone!”

márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy a kici pici béjmunkác kínaji lelöki az amci gyártószorról :D
márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "strapatelefon" szinte mindig egy kétszeresen túlárazott alsókategóriás telefont jelent. Ezek az esetek döntő többségében semmivel sem nyújtanak többet annál, mintha te saját kezüleg rájuk raknál egy nagyon brutális tokot és fóliát.

Rá se keresek, de biztos vagyok benne, hogy mindegyik elérhető Apple telefonhoz van több tucat extrán túlgondolt strapa tok.

márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor lesz rá igény. 15 éve keresi az apple az igényt rá, de eddig nem volt.
márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!