Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 13T Pro jó telefon?

Xiaomi 13T Pro jó telefon?

Figyelt kérdés

márc. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem az van 4 hónapja és teljesen megvagyok vele elégedve.
márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon jó telefon, csak a Xiaomi kicsit rövidebb ideig támogatja, mint a Samsung.

Ha 3 évre veszed akkor még bőven jó, de nagyon tovább nem terveznék vele. Sajnos ilyen az üzletpolitikájuk...

márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok, nem értem a lepontozást.

Perpillanat a Xiaomi álláspont 4+1 év support, 4 főverzióra és 5 év havi security update-re. Azon túl nem ajánlott a készüléket használni.

Gondolom én, aki ennyiért vesz annak nem okoz gondot cserélni, és használja annyi mindenre, hogy lecserélje ha lejárt a támogatás rajta.

Mobilbankolunk, személyes fotókat készítünk, kontaktokat tárolunk, emailezünk, amiben szintén lehetnek bizalmas infók, sorolhatnám napestig.

De fontos nagyon.

Ezért ha belefér inkább egy S24-t mondanék, az kap 7 évet, ha pedig nem ragaszkodsz az android vonalra akkor ott vannak az iPhone-k.

márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijelző, kamerarendszer, gyorstöltés - kategóriájában nagyon brutális lenne, a legjobb, de amint meglátom hogy MediaTek-processzoros, már léptem is! Helio helyett hiába az új Dimensity-széria, rossz technológiájával a múltból én az egész MTK-márkában nem bízom, csakis Snapdragon, az a legjobb! Sosem volt még Xiaomi telefonom, de nemrég még a sima 13 volt az egyik potenciális jelölt.
márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!