Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone akkumulátor cseréje...

Iphone akkumulátor cseréje után elejétől kezdi a tőltési ciklus számláló az adat gyűjtést ? Becsaptak ?

Figyelt kérdés
Nemrégiben cseréltettem egy iphone 11-ben akkumulátort egy telefon szervízben ahol azt mondták hogy két lehetőségem van : vagy választom az ólcsóbb megoldást és tesz bele egy utángyártottat amit nem fog felismerni a telefon , vagy a drágábbik verziót ami eredeti akkumulátor és müködni fog mint a gyári.. természetesen az eredetit választottam , ki is cserélte , reggel beadtam , délután kellett érte menjek mert álítólag kellett kapjon valami engedélyeket az Apple-től.., de észre vettem hogy az akku ugyan olyan hamar merül csere után is mint a csere előtt (az akku 73%-os volt - most 100at mutat..) . Gyanus vólt ez a dolog és kideritettem (online vdteók segítségével ) hogy a tőltési ciklus számláló 620 ciklust mutat. Nem nullától kéne kezdje a számlálást? Elnézést a hosszu szövegért , előre is köszönöm a választ.

márc. 25. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha feltűnően kicsi a tározóképesség, akkor azonnal reklamálj! A régi akkut megjelölted és azt visszakaptad? Az új akku jelölése egyértelműen a nehezen hamisítható eredetire utal?
márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam vissza az akkut.. mivel nem sufni szervíz , nem gondoltam hogy nem megbízható..
márc. 25. 06:59
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ők játszottak veled - te is játszd ki a lapjaidat!
márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek az rendben van hogy nem nullátol kezd számolni a tőltési ciklus számláló hanem "fojtatja" az eredeti akku ciklus szám mérését ?
márc. 25. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Jó eséllyel nem cseréltek akksit csak az eredeti akkudat programozták át. Gondolom az akku állapotnál 100%-ot ír, de az üzemidő ugyan olyan gyenge mint volt.
márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi verziók lehetségesek:

- Adnak egy utángyártott akksit és onnantól nem fogja tudni a telefon kiolvasni belőle a ciklusokat, stb.

- Adnak egy utángyártott akksit és ha kéred, akkor átforrasztják rá a gyári kábelt (plusz pézé') és ezen a kábelen lévő chipet resetelik, így fogja tudni olvasni a telefon a ciklusokat, egyéb adatokat. De gyárinak fogja hinni, mert ugye a gyári kábel lett átforrasztva

- Nem is cserélnek akksit csak a chipet resetelik.

Mivel nem tudod szétszedni a telefont, így megnézni sem tudod mit kaptál ha kaptál egyáltalán új akksit.

Gyárit nagy valószínűséggel nem, mert azt elvileg csak a hivatalos szervizeinek szállít az apple.

És így lesz az olcsó akksi drágább mintha már eleve egy hivatalos szervizbe mentél volna.

Ja majd jönnek mindjárt az okosok hogy fú hülye az epül. De nem az epül csesz át, hanem a saját embertársad hazudik a szemedbe, hogy gyárit kapsz tesó....

márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ludicrousSpeed ***** válasza:
100%

"mivel nem sufni szervíz"


Mit mondtál, melyikről van szó?

márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!