Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri eladni a régi Samsung...

Megéri eladni a régi Samsung Galaxy A20e telefonomat?

Figyelt kérdés

2019 karácsonyán vettem, vigyáztam rá, de a hátlapja használattól kicsit karcos. Megéri eladnom vagy ilyent senki nem vesz meg?

Kérdeztem egy használt telefonost aki maximum 15ezerért bevenné, de előtte 3 napot kért hogy bevizsgálhassa és az alapján utálja el nekem az összeget. Erre B lehetőségként gondoltam, ha nem találok rá vevőt. És szerintetek mennyi lenne az ideális ára? 15ezerért hirdettem meg a Jófogáson


ápr. 2. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szolgáltatófüggő?

Akkumulátor hogy áll?


Én olyan 10 ezerre saccolnám.

Esetleg nézd meg hogy pl a Samsungnál mennyiért számítanák be, mert vannak akciók hogyha ott vennél telefont, akkor beveszik a régit (állapottól függően változik az ár amit adnak érte ez levonódik az új telefon árából) és még valamennyi (pl 40 ezer forint) lejön az új telefon vételárából

ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most a Media Markt is hirdet, hogy beszámítják a régi okoseszközöket.

[link]

ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!