Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik androidról váltottak...

Akik androidról váltottak iPhone-ra, mi volt a legnehezebben megszokható dolog?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez nyilván egyénfüggő.
ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Igazából semmi, ugyanarra használjuk őket kb.

Social media, zenehallgatás, böngészés, kapcsolattartás.

Ha valaki már kalózkodni akar, meg társai az eleve nem átlag user, és annak csak az android lesz jó, sosem fogja megszokni az IOS-t.

ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy átlag felhasználónak semmi. Nekem informatikusként rémálom volt az IOS amíg ki nem dobtam. Horror áron egy darab kaki. Teljesen zárt rendszer, semmit se enged, még a fájlátvitel is el van lehetetlenítve. De maga a dizájn nem rossz, bár Androidra is leszedhető hasonló téma.
ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Az Apple egy dologban veri a többi gyártót, de az egy alap dolog. Gesztusvezérlésnél van előre nyíl. Mi a tökömért nem tudja ezt egy Samsung? Lehet csak engem zavar, de mikor Samsungra váltottam eléggé felidegesített.


7 évig használtam Apple-t és még most is 3 cuccom van tőlük. Azt tudom mondani hogy ennél egyszerűbb rendszer a világon nincs. Szó szerint hülyebiztos, ezért is szeretik. A Samsung rendszere összességében bonyolultabb, bár teljesen átlátható csak el lehet veszni a kb. 2-szer annyi funkcióban. Amúgy meg nagyon tetszik, kivéve azt az egy kretén dolgot. Szóval igen, könnyű átszokni. Apple-ről samsungra szerintem nehezebb. Stock Androidot nem ismerem, szóval arról nem tudok nyilatkozni. Rég volt már olyan telefonom. Én mondjuk nem az ios vagy Mac os miatt szerettem sokáig az Apple cuccokat, hanem a hardver miatt. Szinte a korukat megelőző cuccokat raktak össze. Mára már nem a régiek (nem rosszak, csak nincs meg az a fölény), mondjuk laptopot azt tudnak csinálni. A Macbook még mindig Macbook. Új telefont végül azért nem tőlük vettem mert ki akartam próbálni a Samsungot mivel sokan dícsérték és nagyon jól néznek ki az új telefonjaik. Én mondom Apple-ösebben néznek ki mint az iphone-ok, bármit is jelentsen ez :D

ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Valójában 1 igazi előnye van az IOS-nek. (A GUI-t nem veszem bele, az izlés kérdése) hülyebiztos. Mintha kisgyerekeknek lenne gyártva és szülői zár lenne minden fontos dolgon, csak itt az IOS a szülő. Emiatt nehezebb feltörni mint egy droidot picivel mert zárt rendszer teljesen. Droidon mindent lehet amit nem tilt (illetve rootolva semmit se tilt már), ellenben almán csak azt a pár dolgot lehet amit megenged.


Munkahelyi telefonnak, irodai felhasználásra hibátlan, magánembernek érthetetlen hogy minek kéne.

ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Tárcsázó: Androidon ha lenyomatam a 2-es gombot akkor a hozzá kapcsolt betűket is kereste és nem csak azokat a számokat kezdte mutatni amiben van 2-es hanem az A/B/C betűt tartalmazó kontaktjaimat is. Na, ez ios-on nincs így. Illetve hiába picit szélesebb az iPhone-om még a Switkey is picit nyomottabb és nem olyan jó írni mint a régi telefonomon.

Ezt leszámítva használni ugyan olyan ezt a rendszert is.

ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Miért pontoztatok le 15%-ra? :D

Konkrétan informatikus vagyok, kiberbiztonságis szóval szakmámba vág. Azzal bántottam meg valakit hogy nem azt mondtam hogy az alma jobb mert drága és státuszszimbólum?

Adatvédelmi okokból amúgy tényleg sokkal jobb mint a droid, de ennyi erővel az offline készülék a legjobb. (Droidon is bekapcsolhatóak a korlátozások amik az almán nem kapcsolhatóak ki)

ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is informatikus de androidost akkor sem vennék ha fizetnének érte.
ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Akkor eldobom a diplomám, meg ezek szerint elég sokan rajtam kívül...
ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát dobd, ha szerinted nem igaz hogy az alma zárt teljesen, a droid pedig nyitott. Megmutatnád hogy hogyan írsz rá saját appot ami nem hitelesített, illetve mennyire nyúlhatsz bele a rendszerbeállításokba? Én mivel a droid Linux disztró, teljesértékű programozó gépként is tudom használni és szoktam is. Local pentestekhez sokkal kényelmesebb mint egy laptopot hurcolni.
ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!