Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom: Domino ingyen MB-ok...

Telekom: Domino ingyen MB-ok - Hol tudok értesítést kapni róluk?

Figyelt kérdés
Ugye szerdánként van Domino Day, ez rendben van, ezt könnyű megjegyezni, mert állandó. De mi a helyzet az olyanokkal, amikor 1-1 alkalommal adnak ingyen MB-okat és nem nézem az alkalmazást, sem nem lépek be a böngészőben a fiókomba? Értem, hogy tudatosítsam, hogyha ünnepek, akkor ellenőrizzem le, de például most húsvétkor abszolút elfelejtettem, mert nagyon le voltam foglalva. Ha lett volna – mármint, ha tudtam volna róla –, akkor kihasználtam volna. Tehát mit tudok tenni annak érdekében, hogy tudomást szerezzek róla?

ápr. 3. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy rendszeresen belépsz a Telekom alkalmazásba, mást nem igen tudsz tenni. Ez ajándék a Telekom részéről, azoknak akik rendszeresen használják az alkalmazást. Esetleg ha beköveted őket Facebookon, akkor ott is posztolni szokták ezeket. Azt ne várd, hogy majd mindenkinek külön-külön szólnak. Nyilván ez is egy marketing stratégia, hogy ösztönözzön az alkalmazásuk használatára, illetve arra, hogy kövesd őket a közösségi platformjaikon.
ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
ápr. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!