Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a marketplace-t?

Figyelt kérdés
A facebookon lévő marketplace-t nem tudom használni mert azt írja nem elérhető számomra. A súgó pontjainak egyikét sem szegi meg profilom vagy volt hirdetésem. Inaktivitásról ejtett még szót a facebook és habár tény hogy nem használom sokat de ezért letilthatnak? Egy eladásom volt eddig ami probléma mentesen zajlott le. Mi lehet a gond, tudnátok segíteni?

ápr. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Valszeg korábban eladtál valakinek valamit marketplacen és nem volt korrekt az üzlet, ezért letiltottak... Csak úgy magától biztos nem.
ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azzal az eladással minden rendben volt. Eljött hozzám, kipróbálta, és mondta hogy igen kell neki. Megtörtént a kifizetés és kész. Később még fel is hívott tisztelettudóan hogy mit hogy kell csinálni és segítettem neki. Azzal biztosan semmi probléma nem volt ezért sem értem és írtam ki ezt a kérdést.
ápr. 5. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Valszeg hátbatámadott, és bejelentette a marketplace ügynökségnek, hogy átbasztad. De az is lehet, hogy nem akart szemét lenni, csak véletlen kattintott rá. Ilyenkor tudtommal videochaten kell felvenni a kapcsolatot a facebook Sacramentoi központjával. Nem lesz egyszerű...
ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hangzik jol. Koszonom a segitseget!
ápr. 5. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy kellemetlen ügy. Esetleg keresd fel az illetőt akinek eladtál, hátha ő vissza tudja vonni és akkor nem kell angolul videochatelned amerikába.
ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom!
ápr. 8. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Én sem tudom az okát, mert minden üzletem korrekt módon zajlott. Elmenjek a jó ....a anyjukba ha amerikába kell videóchatelnem, biztos hogy amúgy is lehetetlen elérni őket.
ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg volt egy faszi Norvágéiában aki 16 órán keresztül csrgette őket mire felvették. Youtube-n élőzött közben, meg lehet keresni. Mocskos szemét egy lehúzó banda ez a Meta.
ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!