Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung Galaxy A70-em! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 20 perce még minden jó volt rajta. Félrettem és utána már nem kapcsolt be. Már minden gombot nyomtam. Mit tegyek? Nagyon meg vagyok ijedve. Minden képem rajta van és csak a fele van átmentve.

ápr. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg töltőre dugni és várni hátha csak lemerült.
ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen azt tedd amit előttem írtak, tedd töltőre valószínűleg megoldja a problémát.
ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a töltés nem oldaná meg, akkor irány a szerviz.
ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg az sem oldaná meg, akkor adatmentő szerviz.


[link]

ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs levéve a fényerő?
ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy végig töltőn volt. Szóval nem ott van a baj. És nem egy könnyen merülő telefonról beszélünk. Fényerő sem lehet, mert automata. És amúgy is a szobában a legkisebb fényerővel is bőven látnám. Még valami ötlet? Még várok egy kicsit és próbálkozok, de mindenképp viszem majd szervízbe.
ápr. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!