Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola moto g72 mennyire jó...

Motorola moto g72 mennyire jó minőségű telefon? Érdemes megvenni? Van rá mód, hogy a fényerőt 500 nit fölé vegyük?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 11:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Igaz az, hogy hihetetlen, 1300nit-et tud?? [link]


Ebben a videóban viszont azt mondta a srác https://www.youtube.com/watch?v=aVXjcNjDaAE , hogy fényérzékelő szenzor van benne, és nem volt magasabb a fényerő 500 nit-nél, viszont ezt kilehet kapcsolni, vagy automatikus? Fontos lenne, hogy napsütésben is tudjam használni!

ápr. 9. 11:39
 2/8 Aktív Szál ***** válasza:

G72-ről nincs tapasztalatom, nekem rövid ideig egy G84 volt, de az első héten kijelzőhibás lett. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy a Motorola rossz volna, én csak kifogtam egy hibás példányt.

A Motorola amúgy Lenovo és majdnem stock Android van rajta. Fényerő nem tudom, pontosan mennyi, de ami volt G84, az elég brutál fényerőt tudott, bár szerintem nincs értelme feltolni a fényerőt, mert max erős napfényben kell, ha egyáltalán.

ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A gsmarena tesztjében a következőket mérték:

kézi üzemmód: 501 nit

automata üzemmód: 1015 nit

A saját g72esem kijelzője jól látszik napfény alatt.

ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kézi üzemmód? Kézzel nem lehet 501 nit fölé állítani?
ápr. 9. 21:47
 5/8 anonim válasza:

Beállitások>> megjelenités>>> automatikus fényerő.

Ha ez be van kapcsolva a teló fényérzékelője állitja be a szintet.

Ha kikapcsolod,akkor a állíthatod a csuszkát ahova szeretnéd. Ez a kézi mód.

Kézi módban nem engedi a mért érték (501 nit)

fölé állítani.

ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.: [link]


De itt mondja a nyomorék a videóban, hogy a gyári fényérzékelővel nem tudtak 500 nit fölé menni. Akkor most hogy van ezt? Kézi üzemmódban valahogy nem lehet megoldani az 500 nit feletti értéket?

ápr. 10. 12:54
 7/8 anonim válasza:

A dolog egyszerűbb mint gondolnád.

Egy átlagos teló (400-500 nit) beltérben használva 60-70%

-on a használók ZÖMÉnek megfelelő.

Ha direkt napfény alatt használod a telót, aut.bekapcs és

megvan a plusz kakaó.

Egyes gyártók (pl.realme) kijöttek olyan IPS kijelzőt használva,ami állítólag 850 nitet tud.

Tesztek alapján ez inkább 600-650 nit.

A kérdésedre direkt válaszolva: meg lehet oldani hogy 500 nit

fölé lehessen szabályozni a fényerőt kézi módban.

De minek.

ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.: "A kérdésedre direkt válaszolva: meg lehet oldani hogy 500 nit


fölé lehessen szabályozni a fényerőt kézi módban.


De minek."


Mert mondjuk ha az automata nem működik jól, az szívás. Tetszett egy teló, de az csak 500 nitet tud. A galaxy a15-re pl. 850 nitet írtak. Azért lenne fontos a nagyobb fényerő, mert bringára feltenném a telefont, és nem ártana, ha látnék is valamit.

ápr. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!