Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik nem akarnak nagy képernyő...

Akik nem akarnak nagy képernyős telefont venni, azoknak a Newpipe miért írja ki állandóan azt a hibaüzenetet, hogy ,,Elnézést, ennek nem kellett volna megtörténnie. Guru Meditation."?

Figyelt kérdés
Nekem Samsung GALAXY POCKET okostelefonom van. Android 4.1.2 van rajta.

ápr. 12. 21:31
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Azon a telefonon már a Google Play Services sem támogatott persze, hogy nem fog működni... Nem 12 éves telefont kéne használni. Már 3G sincs!
ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
ideje lenne våltani .
ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Születésnapomra, névnapomra meg karácsonyra nemhogy új okostelefont nem kapok, de még azt sem kapom meg, amit szeretnék. Nem beszélve arról, hogy nem mindegy, hogy melyik telefonban van a SIM kártya.
ápr. 12. 22:14
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
fogod magad azt elmész diák munkázni gondolom elmultál 16 éves.
ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
75%
"This version requires Android 5.0 or newer". Semmi köze a kijelző méretéhez. Ráadásul ellentmondásnak tűnik, hogy nem akarsz nagy képernyőst, és hogy nem kapsz új telefont. Amúgy pl. a Cubot-nak vannak kis telefonjai.
ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
Azon a telefonon működik egyáltalán még akármi is? A megjelenésekor is elavultnak számított nemhogy most.
ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 Szirty ***** válasza:
100%

"Akik nem akarnak nagy képernyős telefont venni..."


Akik akarnak azoknak nem írja ki?

ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Ha nem kaptam volna anyuéktól okostelefont, akkor nekem még mindig a NOKIA telefonom lenne. Fényképezéshez és telefonáláshoz elég.

Most pl. egy előerősítőt szeretnék kapni a régi lemezjátszóhoz. Már többször is azt akartam kapni szülinapomra, névnapomra vagy karácsonyra, de anyuék nem hajlandók nekem megvenni.

ápr. 13. 11:45
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked elég lenne egy (gondolom régi) "NOKIA", miért izgat a Newpipe? Miért nem ezt is csak telefonálásra és fényképezésre használod? Mondjuk így kb. 10 évesen sok másra nem is lehet. A videók mostani kódolásával szerintem nem, vagy csak nehezen tudna megbirkózni.
ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nekem az az érdekem, hogy egy Bluetooth hangszórón tudjak hallgatni egy YouTube lejátszási listát. Ha a számítógépemnek vagy a televíziómnak lenne Bluetooth kapcsolata, akkor telefon nélkül is meg tudnám oldani a dolgot.
ápr. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!