Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell elmenteni a képeket...

Hogy kell elmenteni a képeket stb..hogy megmaradjanak?

Figyelt kérdés
Samsungom van.Hogy kell elmenteni a képet,videot meg névjegyeket,üzeneteket hogy ha a telefonrol le is torlom megmaradjanak?

ápr. 14. 10:12
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
85%

Van felhős, van számítógépes lehetőség.

Hogy melyik előnyös, hátrányos, ezt mindenki maga tudja, nyilván a számítógépes adat is elveszhet, ha nincs több példányban megoldva.

De utóbbira ez is egy lehetőség, Wifin keresztül elég gyorsan másolható a telefon tartalma a gépre:

[link]

ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Mentheted még memóriakártyára is.
ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
otg kabelel pendrivera
ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a"felhös"megoldás érdekelne. Multkor a google fotokba megjelöltem a biztonsagi mentést, de amikor a telefonbol kitoroltem akkor onnan is eltünt. Meg a videokat névjegyeket is el akarom valahova menteni.
ápr. 14. 15:43
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
58%

nem biztonsagi mentes kell hanem pusztan cloud storage

felhotarhely ahova szimplan mentesz nem pedig biztonsagi mentest keszitesz


ellenben a tarhelyek fizetosek altalaban

ami ingyenes az keves kismeretu es nagy eselyel elveszhet barmikor

ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Multkor a google fotokba megjelöltem a biztonsagi mentést, de amikor a telefonbol kitoroltem akkor onnan is eltünt."

Beállítható a működése.

Nekem úgy megy, hogy a telefonról ment a Google tárhelyre, így mindkét helyen megvan egyidőben. De külön bármelyik törölhető, a másikat nem befolyásolja már ezt követően. Viszont ha azt akarom hogy mindkét helyről eltűnjön, akkor külön törölnöm kell őket.

ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:

Több lehetőség van.

Memóriakártya, pendrive, gépre.

ápr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!