Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan különbözhet egy mobil...

Hogyan különbözhet egy mobil ára ennyire több nagyobb áruházban?

Figyelt kérdés

Nem ilyen fiszem-fasszom Xiaomiról meg Realme-ról beszélek, hanem egy Samsungról. Szeretnék venni egyet, és nem értem, hogy ez most hogy van.

[link]

[link]

[link]

Vagy az alza még nem korrigálta az árakat? Tudtommal mindhárman hivatalos samsung eladók, ezért is nem értem. Az emagnál is 584, és elvileg ha az emag forgalmazza, az nem baj:

[link]

Most akkor honnan vegyem? Tudom, ez irgalmatlanul sok pénz, de hosszútávú befektetés ez a számomra. Vagy esetleg van olcsóbban hivatalos helyen ez a telefon? Nem szolgáltatós, hanem független helyre gondolok. Nem szeretnék szürkezónás telefonboltokból venni, mert ott több mint egy százassal olcsóbb, de nem akarok.



ápr. 16. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják árversenynek, ami szerencsére a műszaki cikkek körében még remekül működik.
ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiszem fasz*om xiaomi xd
ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát na. Volt nekem olyanom, nem kérek belőle többet még ha ingyen adnák sem. A telefon pont telefonálásra nem volt alkalmas. Minden mást tudott, de a mikrofonom úgy recsegett, hogy muszáj volt fülest használnom mindig, hogy halljanak engem.
ápr. 16. 13:38
 4/10 Aktív Szál ***** válasza:
Még a középkategóriás telefonok esetében is szokott lenni akár 20-30 ezer forintos különbség is, egy ilyen csúcstelefonnál meg pláne. Az Emag és az Alza ára között mindössze 11% van, az nem számít olyan jelentős különbségnek, ez teljesen normális jelenség.
ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mindenkinek más az üzletpolitikája. Egyik üzlet ezzel vásárlókat akar csalogatni, másik meg nem.

De ha 440 ezerért veszed kisboltban azzal sincs gond, csak annak román vagy bolgár a nagykereskedése.

ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy Román vagy Bolgár, hanem ha elromlik, akkor elég nagy esélyjel a hajamra kenhetem, mert a bolt már árkon-bokron túl lesz. Pl. a múltkor megszűnt a "Telefonpont.hu" oldal, vagy korábban a "Turbado". Előbb-utóbb a többi ilyen oldal is az ő sorsaikra fog jutni.
ápr. 16. 17:21
 7/10 anonim válasza:
45%
Jobban jársz, ha 440 ezerért veszed olyan bankkártyával, amihez tartozik biztosítás műszaki cikkre 1 éves koráig mindenre (Pl. Revolut Premium). Aztán 1 év után cseréled.
ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Samsung weboldalán most a fenti kivitel (512gb tárhely 12gb memória)

584 990ft. Ingyenes szállítás és hűségpont is jár érte amit beválthatsz a vásárlástól számított két évig. Ráadásul a régebbi telfonodat is beszámítják ha benne van a beszámítási listában.

ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem számíthatom be a régi telefonom, mert azt anyukámnak adom. Amúgy hibátlan A52S telefonom van, egy karc sincs rajta.
ápr. 16. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
... és veheted részletre is 0% THM mellett.
ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!