Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 5000 mAh-es telefonnak...

Egy 5000 mAh-es telefonnak mennyi lenne a "normál" merülése?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy használat közben (messenger, facebook, instagram, chrome...) mennyit merülhet? Egy százalék mennyi idő alatt menne le? Fél óra után hany százalékot merülne?


Vegyünk mondjuk egy wifis használatot.



ápr. 16. 14:54
 1/8 anonim válasza:
79%

5-6 óra a középkategóriában, 8 óra a prémium telefonoknál.

Itt 10+ órákat írnak, de ez használhatatlanul alacsony fényerőre igaz:

[link]

ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aktív Szál ***** válasza:
100%

Minden attól függ, mennyire nyúzod. Ha folyton a telefonon lógsz, akkor jó ha 6-7 órát kibír egy töltéssel. Ha nem a telefonodon élsz, akkor sokkal többet. Nincs olyan, hogy "normál" merülés.

Nekem az 5000 mAh-s telefon 4 napot is kibírt.

ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én itt most arra az esetre vagyok kíváncsi amikor "folyamatosan nyúzom"
ápr. 16. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akksi mérete nem számít sokat. Például egy xiaomi 12 pro 4600 mah akksival nagyon rosszul bírja mindössze 5-6 órát, köszönhetően a rossz optimalizácíó, szoftver, nagy kijelző és nem túl hatékony proccesszor miatt.


Pont hogy a középkategóriás telefonok bírják sokkal tovább a hatékony processzorok miatt. Ilyen kérdésnél jó lenne tudni milyen telefonról van szó, mert az többet mondhat az akksiról mint maga a telep mérete.

ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy galaxy a55 például
ápr. 16. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne vegyél olyat.
ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ne?
ápr. 17. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
A 6# nem akarja, hogy neked is jó mobilod legyen.
ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!