Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon töltési hiba?

Paradicsom31 kérdése:

Telefon töltési hiba?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben vettem egy Samsung típusú mobiltelefont,amihez sz ezelőtti Samsung telefonom gyári töltőjét hadználom. Egy ideje viszont feltűnt, amikor töltőre dugom dugom a telefont, kiírja ,hogy pl. 26 óra van hátra a teljes töltésig. Ilyenkor megnézem,hogy nincs-e a kábel kimozdulva,de az rendben van. Ilyenkor kihúzom a telefonból a kábelt,majd visszadugom,azután jó. Mi lehet a hiba? Kábel vagy az 5 éves gyorstöltő?

ápr. 20. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanez nekem is, de az utóbbi 1-2 hétben már átszoktam arra, hogy laptopról töltöm a telót este, így 3-4 óra, de reggelre feltölt, szóval mind1.
ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kábel lesz a gond mert nekem ugyanez volt csak nekem azt írta ki hogy ellenőrizzem a csatlakozást és egy kábelcsere megoldotta.
ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
ápr. 21. 12:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem kábelt, eddig még minden rendben van. :)
ápr. 22. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor jó :)
ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!