Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire van jövője szerintete...

Mennyire van jövője szerintetek a tv szolgáltatóknak, a mobil piac ellen?

Figyelt kérdés

Kaptam egy okostelót, nagyon szép a képi megjelenítése, szóval azóta ezen filmezés online,és be sem kapcsolom a tv-t, azóta.

Azt nézek amit akarok, havi 9900ft-ért.

Szóval a tv lassan kifog menni a divatból?

Nektek erről mi a véleményetek?

Ti pl min filmeztek?



#TV csatorna #Mobil filmezés
ápr. 21. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog kimenni. A telefonnak kicsi a képernyője, ha már ketten néznénk kényelmetlen és csak online, vagy előre rátöltött dolgokat tud lejátszani, tehát kell wifi vagy mobil lefedettség, plusz a kontentért is fizetni kell (a kalózkodást most nem veszem ide).

A tévébe elég egy antenna és a legfontosabb adókat ingyen behozza, bárhol, bármikor, teljesen offline, függetlenül minden hálózattól. Sokan is kényelmesen tudjuk nézni, elég messziről (káros ha állandóan közelre nézel). Meg köthető rá értelmes hangrendszer amivel normális hangzása lesz, telefonra nem, vagy csak macerásan.

ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megfér a kettő egymás mellett, mint a sima és az ekönyvek. Tévé esetén pl. kaphatsz több mint 100 csatornát, és olyan műsorokat is, amik nincsenek a streamingszolgáltatóknál, vagy nem ajánlja őket, így eszedbe sem jut megnézni. Fel tudsz venni műsorokat, nézhetsz élő adást. Vannak tévés streaming-szolgáltatások is, tehát tudsz rendes tévét nézni pl. mobilon.
ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a telefon túl kicsi, minimum a laptopon

nézek filmet, de inkább a tv-n. Sőt volt, hogy online megnéztem egy filmet a laptopon aztán a tv-ben is amikor ment, sokkal jobb.

ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a tv kb 10 percente pl reklámokat tesz be...
ápr. 21. 12:29
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem 10 percenként, és néha egyáltalán nincs film közben (nem a köztévén). Valamit valamiért, ezek nélkül sokkal drágább lenne.
ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát tekintve hogy jelenleg minden nagyobb mobilszolgáltató tv szolgáltató is, nem igazán értem a kérdést.


Plusz azért elég nyomi dolog állandóan mobilon nézni filmeket. Kényszerből egy darabig elmegy, de egy monitor vagy egy tévé méretű kijelző erre sokkal alkalmasabb.

ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. :)
ápr. 21. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: A reklám se nagy baj. Addig kimegyek WC-re, harapok valamit ha éhes vagyok, odarakok egy teát, elmosogatok egy-két piszkos edényt, megnézek valamit a neten, akármi.
ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"De a tv kb 10 percente pl reklámokat tesz be..."

Ebből fedezi a költségeit.

Vagy te azt gondoltad hogy minden ingyen van?

Nem.

Az megint más, hogy vannak nem legális csatornák is.

ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tele van reklámokkal a tévé és emiatt tényleg nézhetetlen. Egy 2 órás filmből kapsz egy tévé által sokszor megkurtított, de a reklámok miatt így is 3 órás katyvaszt.

Viszont azért ha legálisan akarsz filmezni, annak is megvan az ára: fizess csak elő 2-3 streaming szolgáltatóra és havi 10 ezer körüli költséged lesz.

ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!