Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonom baja?

Mi lehet a telefonom baja?

Figyelt kérdés

Van egy huawei p30 lite telefonom, 2019-ben kaptam még. Ma reggel észre vettem, hogy az egész éjszakás töltőn lét után sem volt 100%-ig, csak 60-ig. Mivel a suli miatt sokat használom, természetesen délutánra le is merült. Próbáltam másik töltő zsinórral tölteni, de nem lett jobb a helyzet.



Valahogy menthető ez a telefon, vagy lassan tönkre fog menni?



ápr. 22. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Akksi halott.
ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inteligens töltés nincs bekapcsolva
ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt a kérdőjel
ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 mi az az intelligens töltés? Mire jó? Hogyan lehet bekapcsolni? Eddig semmi baja nem volt a telefonnak.
ápr. 22. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
80 százaléktól késlelteti a töltést, sz skkumlátor menüben a további akkumulátor beállítások alatt lehet bekapcsolni, de valószínűleg nem ez a baja, annyiban egyetértek 1el hogy akksi probléma is lehet
ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 nem szokta késleltetni a töltést. Nem tudom, mit csináljak, konkrétan alig van pénzem, anyáékkal megvetetni egy új telefont meg nagyon kellemetlen lenne.
ápr. 22. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Részletre szolgáltatónál? Hamár új teló vásárlása

De egyébként vidd el egy megbízható szervízbe

ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréltess benne akksit
ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!