Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hűtött(ventillátoros)...

Feketeruhasember kérdése:

Milyen hűtött(ventillátoros) vezeték nélküli telefontöltőt vásároljak?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyenem emiatt hiába nézegetem milyenek vannak. Esetleg aki vett ilyet az tudna ajánlani? Mennyire hangos? Mennyire hűt jól amitt vett?
ápr. 26. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen? Én még nem láttam... Mekkora szélhámosság már ez is. Minden szart eladnak a hülyéknek. Nem kell ventillátoros, nem fog felforrni a cuccos nyugi.
ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
38-39 fokig felmegy a hőmérséklete az akksinak töltés közben. Nem állítom hogy felforr de az élettartamát maximalizálni szeretném. A videokártya sem megy tönkre instant azért mert 80 fokos mégis sokan szeretik ha a 60 fokot nem igen lépi át. Az autó motorja sem fog instant szétkopni ha indításkor még hideg az olaj és az eltérő viszkozitás miatt még idő kell hogy elérje a maximális kenési hatékonyságát mégis sokan tesznek főleg hideg időben egy állófűtés az olajteknőre ami képes kicsit felmelegíteni az olajat indulás előtt hogy gyorsabban érje el az üzemi hőfokot az olaj pedig hamarabb jusson el oda ahol kenésre van szükség. Lehetne még sorolni ezekhez hasonló dolgokat. A lényeg hogy attól hogy bele van kalkulálva a használatába még objektíven kíméli az akksit ha hűtve van és tovabb fogja bírni.
ápr. 26. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

"38-39 fokig felmegy a hőmérséklete az akksinak"

Fú jó hogy fel nem robban a bolygó!

Ennyi hőmérséklettől nem lesz semmi baja. Nyáron amikor a zsbedben van, akkor felmegy még 60-ra is.

Ráadásul a ventillátoros töltő csak a primer kört hűti. A telefonban lévő tekercsben indukálódó áram továbbra is fogja fűteni az akkut. Kb 1 héttel hosszabbítod meg az életét egy 4 éves ciklusra vetítve.

Az olajteknős fűtések meg szart sem érnek.

ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Fú jó hogy fel nem robban a bolygó!"


🤣🤣🙈


"Ennyi hőmérséklettől nem lesz semmi baja. Nyáron amikor a zsbedben van, akkor felmegy még 60-ra is."


Normál esetben, ha nem vagy kretén és nem hagyod a tűző napon a telefonod akkor soha nem lesz 60 fokos. (a zsebedben sem) ha az lenne neked is kellemetlen volna.


"Ráadásul a ventillátoros töltő csak a primer kört hűti. A telefonban lévő tekercsben indukálódó áram továbbra is fogja fűteni az akkut."


Persze hogy fogja fűteni, de ettől függetlenül nyilván valamivel ott is alacsonyabb hőmérsékletű lesz.

Azt nem tudom mennyire erős bennük a légáramlat. De egy sima PC ventilátor 5v feszültségen alacsony fordulatszámon is képes volt 5-6 fokot hűteni rajta pedig csak rá volt irányítva oldalról.



"Az olajteknős fűtések meg szart sem érnek."


Nem tudom mire alapozod ezt. Mérhető hogy milyen mértékben melegítette fel az olajat.

ápr. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!